Celebrity

14. listopadu 2022 15:00

Vanesa Havlíková

Netradiční outfit Ewy Farne na Slavících. V sochu Svobody se proměnila kvůli Beyoncé

Vyhlašování ankety Český slavík vzbudí každoročně velký rozruch. Událost už dávno není jen oceněním zpěváků a hudebníků, ale také možností, jak na sebe upozornit na módním poli. Letos vyvolala svým extravagantním outfitem velké pozdvižení stříbrná slavice Ewa Farna (29). Co zpěvačku k netradičnímu kostýmu inspirovalo?

Ewa Farna sice neobhájila své prvenství z loňského roku a umístila se na druhém místě, díky svému outfitu však bezpochyby patřila ke královnám večera. Na předávání cen Českého slavíka dorazila v mohutném tmavém saku se stříbrnými aplikacemi a s ramenními vycpávkami. Model doplnila o modré rukavice a lesklé upnuté legíny. Dominantním prvkem však byla modrá masivní korunka, díky níž se zpěvaččina róba stala tou nejdiskutovanější na celé akci.

Co na sebe Ewa Farna prozradila v talkshow 7 pádů Honzy Dědka?

Ani módní návrhářka Anna Tejklová ostatně nebyla ze zpěvaččina outfitu příliš nadšená – zejména proto, že dělal Farnou výrazně větší, než ve skutečnosti je.

„Veškerá extravagance i myšlenka je zcela v pořádku, ale dala by se udělat tak, aby Ewě Farne mnohem více slušela. V první řadě  dát ženě s výraznými křivkami velké krabicoidní sako s vycpávkami, jehož objem ještě umocňují velké našité komponenty a divoké vrstvení dílů, není dobrá volba. Když se navíc na mohutně vycpaná ramena rozpustí husté vlasy, opticky to sežere krk, udělá hrb a přidá 20 kg,“ zhodnotila Tejklová ve své rubrice na webu Prima Ženy.

„Představme si, jak krásný vzhled by mohl vzniknout úpravou střihu, materiálu a účesu. Rukavice a boty místo tlustého sametu z černé elastické krajky, která zeštíhluje, a obří vycpané sako vyměnit za černý splývavý kardigan. Místo rozpuštěných vlasů vysoký výčes/příčes. Eva by působila mnohem křehčeji a elegantněji,“ dodala návrhářka.

Inspiraci Ewa Farna hledala u světových hvězd

Sama zpěvačka byla s výběrem modelu zcela spokojená a prozradila, že inspiraci hledala z velké části v zahraničí. Dominantní korunku ale podle jejích slov vytvořila česká autorka, která podobnou navrhla a vyrobila už předtím pro americkou zpěvačku Beyoncé.

„Beyoncé si ji vzala na předávání cen a od té doby ta návrhářka vytváří opravdu skvosty. Hlavně v zahraničí. Teď tu korunku měla například Khloé Kardashian a já si říkala: Ty jo, to musím mít!“ uvedla Ewa Farna pro web Extra.cz. „Chtěla jsem, abych na takové velké akci, jako je Slavík, tu velkou umělkyni reprezentovala,“ dodala.

Sdílejte článek
Štítky oblečení móda zpěvačka inspirace koruna outfit Ewa Farna oděv Český slavík Beyoncé Knowles Socha Svobody Anna Tejklová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.