Celebrity

15. října 2022 08:13

Vanesa Havlíková

Extravagantní Jiří Korn na to pořád má! Zářil ve stylovém outfitu za desítky tisíc

Pokud se o někom dá říct, že i ve vyšším věku má styl, tak je to rozhodně zpěvák Jiří Korn (73). Během tiskové konference jedné z českých pojišťoven to znovu potvrdil. Fotografové legendárního zpěváka zachytili v outfitu, za který by se nemuseli stydět muži o desítky let mladší.

Jirka Korn je český muzikálový a popový zpěvák, tanečník a herec. Ví se o něm, že si potrpí na extravagantní módní kousky, které by si na sebe každý jen tak nevzal. Vždy když se objeví ve společnosti ukáže, že přesně ví, jak nejlépe daný outfit zkombinovat, aby vypadal co možná nejlépe a nejstylověji.

Outfit za desítky tisíc

Tentokrát se herec ukázal na tiskové konferenci k vyhodnocení charitativních běhů s názvem „Běhej lesy 2022“, kde byl za hlavní tvář společně se zpěvačkou Lucií Bílou (56).

Korn na akci přišel opravdu stylově oblečený a potvrdil tak, že cit pro módu mu rozhodně nechybí. „Módu obecně, nejen oblékání, chápu jako nástroj pro vyvíjení tlaku na člověka ve smyslu ‚tohle si musíš koupit, protože to, co jsi měl předtím, je už zastaralé’. Nebýt módních trendů, šlo by všechno vpřed asi pomaleji a navíc nudně. Móda zkrátka hýbe světem. A mnou taky,“ vyjádřil se před lety pro web Dáma.cz.

Jiří Korn si na akci oblékl volný černý plášť, bílou košili a černé kalhoty. Celý outfit doplnil o zajímavé doplňky, mezi které patřili například černé polobotky se zelenou podrážkou od proslulé značky Prada za zhruba dvacet tisíc korun.

Jiří Korn o módě:

Další doplněk, který nešlo přehlédnout, byla pánská taška přes rameno od stejné značky, která vyjde zhruba na čtyřicet tisíc korun. Zpěvákova klasika jsou sluneční brýle, které tentokrát zvolil od značky Ray Ban za zhruba tři tisíce korun a vše poté podtrhl černou čepicí, která bude znovu od značky Prada.

Opravdu málokterý muž by dokázal dohromady sladit jednotlivé kousky, které jsou samy o sobě dost výrazné, tak jako Jiří Korn. Pokud v tom má ruce doopravdy pouze zpěvák, tak nezbývá, než mu zatleskat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.