Celebrity

13. listopadu 2022 11:25

redakce Prima Ženy

Módní alarm ze Slavíků: Eva Farna jako modrý box svobody, oslnivá Lucie Bílá

Vyhlašování ankety Český slavík není jen oceněním zpěváků a hudebníků, ale také možností, jak na sebe upozornit na módním poli. Jak si letos vedli slavní? Módní alarm pro web Prima Ženy připravila návrhářka Anna Tejklová.

Lucie Bílá zvítězila v kategorii hudby, ale mohla by vyhrát i v kategorii módy. Názorně předvedla, jak dokonale spojit lehkou extravaganci s rockovými prvky (kříže na krku a perly) a stále být dáma a naprostá hvězda. Jistá extrémně slavná světová zpěvačka zhruba v jejím věku, která se natáčí polonahá u olizování psí misky, by si ze stylu Lucie Bílé mohla vzít příklad. Vraťme se ale ještě k tomuto modelu.

Šaty mají dokonale čistý a minimalistický střih a strukturu, zdobné peří na rukávech umocňuje tento kontrast. Vytváří vyváženou harmonii s vrstvami perel a třpytivými kříži, kterými si zpěvačka částečně zakryla hluboký výstřih. Vlasy upravené do vln podtrhují ženskost a ke zvolenému zářivému stylu se skvěle hodí. Potlesk.

Eva Farna v modrém boxu svobody

Zpěvačka Eva Farna se inspirovala u světových hvězd, tzv. Halo Crown korunkou, vysokými rukavicemi i barevně sladěnými „kozačkolegínami“. Veškerá extravagance i myšlenka je zcela v pořádku, ale dala by se udělat tak, aby Evě Farne mnohem více slušela.

V první řadě, dát ženě s výraznými křivkami velké krabicoidní sako s vycpávkami, jehož objem ještě umocňují velké našité komponenty a divoké vrstvení dílů, není dobrá volba. Když se na mohutně vycpaná ramena navíc rozpustí husté vlasy, opticky to sežere krk, udělá hrb a přidá 20 kg. Zde použitý materiál na rukavičky a kozačkolegíny je samet. Látka, která opět hodně přidává objem, protože je lesklá a má vysokou gramáž.

Představme si, jak krásný vzhled by mohl vzniknout úpravou střihu, materiálu a účesu. Rukavice a boty místo tlustého sametu z černé elastické krajky, která zeštíhluje a obří vycpané sako vyměnit za černý splývavý kardigan. Místo rozpuštěných vlasů vysoký výčes/příčes. Eva by působila mnohem křehčeji a elegantněji.

Richard Krajčo v síťce

I zde si dovolím tvrdit, že je velmi patrná inspirace světovými hvězdami. Když si ale vezme síťovaný vršek s řetězy a kožichem Lenny Kravitz, působí to opravdu jinak než zde pan Richard, který tenhle kousek doplnil navíc elegantním dámským kabátem se vzorem pepito. Jeho ženě to ale moc sluší.

Růžovostříbrně perfektní Tereza Mašková

Zpěvačce Tereze Maškové se model ohromně povedl. Vše je perfektně geometricky, barevně a stylově vyvážené a celkový vzhled je poutavý a originální. Moc se mi líbí, jak sladila punkový účes s elegantními dámskými šaty, které mají také punkový moment v podobě kousku stříbrné podprsenky, jakoby vylézající z šatů. Ta krásně ladí s dalšími stříbrnými doplňky.

Celý vzhled je dotažen i makeupem, kde jsou patrné výrazné růžové stíny. Za mě dokonalé a na české poměry až nečekaně.

Lucie Vondráčková v pánském i dámském stylu najednou

Na modelu Lucie Vondráčkové na první pohled zaujme zajímavý stříbrný náhrdelník. Bílá a stříbrná jí moc sluší, škoda těch výrazných tvrdých černých klop u saka, které moc stylově nejdou k zdobnému třpytivému náhrdelníku. Už se tam toho prostě děje moc. Asi bych na jejím místě sundala buď sako, či náhrdelník, doplněno samozřejmě o vhodný tělový top bez ramínek. Doplňky a make-up jsou ale hezky sladěné.

Dara Rollins má styl

Dara Rollins má styl. Moc se mi líbí, jak originálně zkombinovala módní korzet s tílkem sportovního střihu. Jemně zlatá barva šatů se hezky odráží od opálené pleti a světlých vlasů. Neonově žlutá kabelka zase stylově perfektně ladí s tílkem a dodává mladistvý švih.

Tereza Pergnerová ve fialových flitrech

Tereza Pergnerová neudělala chybu jiných žen a k saku s výraznými vycpávkami má vyčesané vlasy. Hluboký výstřih topu pod sakem jí hezky prodlužil krk. Model je to poměrně výstřední a málokdo by si ho mohl dovolit. Na štíhlé drobné postavě ale flitry a volný střih nenapáchají takové škody, takže zrovna paní Tereza Pergnerová si ho klidně dovolit může. Přijde mi rozumné, že tu třpytivou fialovost už nedoplňovala žádnými šperky ani jinými výraznými doplňky.

Kdo je Anna Tejklová:

Podívejte se také na přehlídku, kterou Anna Tejklová uvedla v Teplicích:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.