Lucie Bílá otevřeně o třetí svatbě: Pokud bych byla požádána o ruku, neodmítla bych

Zpěvačka Lucie Bílá se v lásce spálila už mnohokrát. Ani jedno z manželství jí nevydrželo a ačkoli se zařekla, že před oltář ve svatebních šatech už nikdy nevstoupí, nakonec může být přece jen všechno jinak.

Lucie Bílá byla vdaná dvakrát. Nejprve za hudebníka Stanislava Penka, následně za zpěváka Václava Noida Bártu, ale ani jednou jí manželství nevydrželo. Poté, co poznala o sedmnáct let mladšího svalovce Radka Filipiho, je ale jako vyměněná. Štěstí a spokojenost z ní doslova čiší a i po třech letech, co jsou spolu, je zamilovaná až po uši. Svá dřívější rezolutní slova o tom, že svatbu nikdy, tak sama mírní. „Pokud bych byla požádána o ruku, neodmítla bych. Ale takhle nám to vyhovuje. Lásku cítíme v srdci, nepotřebujeme na to papír. Jak se říká, člověk nemá nikdy říkat nikdy, takže uvidíme,“ svěřila se nám zpěvačka, která už ani nedoufala, že by někoho takového mohla v životě najít. „Asi to byl osud. Láska se objeví, když ji vůbec nečekáte,“ pokrčila rameny.

Osudové setkání

S Radkem se seznámili po obnovené premiéře muzikálu Carmen, když utíkala před davem lidí. „Schovala jsem za toho největšího chlapa, který tam byl. Přiznávám, že jsem se vztahu nejdříve bránila. Měla jsem roky, kdy mi nebylo do smíchu. Nevěřila jsem tomu, že bych mohla být znovu šťastná. Kličkovala jsem jako zajíc. On si mě ale nenechal utéct a já nakonec podlehla. Od té doby je to nádherné,“ uculila se Lucie.

Radka zaměstnala a pracuje pro ni jako road manažer, který ji doprovází na každém kroku. Přestože spolu tráví v podstatě čtyřiadvacet hodin denně, ponorka zatím mezi nimi nenastala. „Ještě jsme neměli chvíli, že by měl jeden z nás před tím druhým snahu utíkat. My se spolu od rána do večera smějeme. S nikým jsem se tolik nenasmála jako s ním. Ráďův humor je neskutečný,“ přiblížila zpěvačka.

Dokonce si spolu pořídili i pejska, bulteriéra, kterému dali jméno Kvído. „Je to náš miláček. A asi nejrozmazlovanější pejsek v celém kraji,“ dodala s úsměvem.

Nejdůležitější muž jejího života

Přestože ve své kariéře dosáhla řady úspěchů, nejvíce pyšná je na něco úplně jiného. „Jestli se mi v životě něco velkého povedlo, tak je to můj syn Filip. Letos oslavil pětadvacáté narozeniny,“ prozradila pyšně. I když její potomek žije ve Francii, která se stala jeho druhým domovem, myslí na něj každý den. „Moc se mi po něm stýská, ale dávno má už svůj svět a já to plně respektuji,“ prohlásila několikanásobná česká slavice.

Kteří další muži zasáhli do života Lucie Bílé?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.