Celebrity

21. března 2022 12:30

Gabriela Kolinová

Hrubešová, Pergnerová i Bočanová. Sexy mámy se pochlubily svými krásnými dcerami

Mahulena Bočanová slaví 55 let

Herečky Markétu Hrubešovou, Sabinu Laurinovou a Mahulenu Bočanovou asi nemusíme nikomu představovat. V Česku platí za jedny z nepůvabnějších. Málokdo ale ví, že stejně krásné jsou i jejich dcery. Ty možná zdědily po svých maminkách nejen podobu, ale i talent. Svou cestu životem si teprve hledají. Jedno je ale jisté, jejich maminky jsou na ně náležitě pyšné.

Stejně půvabné jsou i dcery moderátorek Terezy Pergnerové a Ivy Kubelkové. Zatímco dcera Terezy Nathalie si vyzkoušela, jaké je to mluvit v podcastu, dcery Ivy, Natálie s Karolínou, už okusily přehlídkové molo. Je tedy možné, že budou pokračovat v profesi svých maminek.

Markéta Hrubešová a dcera Christel Lilly

Půvabná zrzka Markéta Hrubešová, která nedávno oslavila padesáté narozeniny, nikdy neměla problém s nahými scénami. Před kamerami se svlékla poprvé v šestnácti letech ve filmu Karla Kachyni Oznamuje se láskám vašim. Na tu dobu natočila velmi odvážné scény, a stala se tak sexsymbolem. Krásu po ní podědila i její patnáctiletá dcera Christel Lilly, kterou má s fotografem Davidem Krausem. Markéta Hrubešová si nemyslí, že by ji její dcera následovala a stala se herečkou. Zajímají ji spíš exaktní vědy, například matematika.

„Ještě neví, co by jednou chtěla dělat, je to u ní ještě nevyhraněné, ale je velmi empatickou osobou a umí hodně vnímat své okolí, proto si myslím, že jednou bude pracovat s lidmi. Na rozdíl ode mě jí také velmi jde matematika, tak uvidíme, jak se to všechno ještě nakombinuje. Má podle mě ale velké předpoklady k tomu, aby jí jedno z toho nebo kombinace obojího dělala v životě radost. Nejdůležitější ale pro mě je, aby v životě byla šťastná,“ prozradila Hrubešová o své dospívající dceři webu ŽivotvČesku.cz.

Tereza Pergnerová a dcera Nathalie

Moderátorka Tereza Pergnerová, kterou proslavila hláška „Čágo bélo, šílenci“ ve známé hitparádě Eso, je rozvedená a má dvě děti. Dvacetiletého syna Samuela s Františkem Vomáčkou, s partnerem Jiřím Chlebečkem pak má dceru Nathalii, které je patnáct. Tereza se s ní několikrát pochlubila na sociálních sítích.

Nedávno Nathalii pozvala i do svého podcastového pořadu s názvem O všem? Ovšem!, kde se věnovala tématu Puberta u dětí. „I u mě je to takový pokus–omyl, ale mám jedno pravidlo, které mi velmi dobře vychází. Pokud jsem vedená láskou, je to dobré rozhodnutí, pokud jsem vedena vztekem, okamžitě zastavuju,“ svěřila se se svým receptem na výchovu.

Patnáctiletá Nathalie se tu rozpovídala o tom, jak vnímá svou maminku Terezu. Jaké vlastnosti má na ní ráda a jaké ji naopak rozčilují? „Mám na tobě ráda, že jsi upřímná, férová a víš, jak mi pomoct. A co na tobě nemám ráda? Nemám na tobě ráda... já nevím, že se o mě moc bojíš, když víš, že se o sebe umím postarat, a víc věcí ti asi nemůžu vyčíst. To je asi všechno,“ prozradila v podcastu.

Mahulena Bočanová a dcera Marina

Dcera Mahuleny Bočanové Márinka oslavila na podzim dvacáté narozeniny a také ona roste do krásy. Na fotografii, kterou její maminka sdílela na Instagramu, vypadá jako jedna z nejkrásnějších hereček světa Julia Roberts. Herečka má dceru s podnikatelem a producentem Viktorem Mrázem, se kterým už nežije a vychovává ji sama. Přestože je Marina už dospělá, potřebuje neustálou péči. Už od narození totiž trpí lehčí formou autismu a v pubertě se k jejím zdravotním nesnázím přidala ještě epilepsie.

„Před šesti lety začala trpět epilepsií a začala se mnou spát v posteli. Za ty poslední dva roky, co jsme spolu pořád doma, se mnou spí v posteli pořád. Říkala jsem si, že je to strašné, že už se ode mě neodlepí. Když ji zkouším nacpat do pokojíčku, chce být se mnou. Ale zase když vidím, jak je šťastná…“ popsala jejich vztah v pořadu Showtime Bočanová, která letos oslavila 55. narozeniny.

Iva Kubelková a její dcery Natálie a Karolína

Dcery moderátorky a modelky Ivy Kubelkové, sedmnáctiletá Natálie a třináctiletá Karolína Jiráskovy, zdědily půvab po své mamince, a tak nikoho nepřekvapí, že už si několikrát vyzkoušely přehlídkové molo. Podívejte se, jak si vedly.

Holky na sebe nedají dopustit, i když přiznaly, že někdy to mezi nimi skřípe. „Samozřejmě jsou chvíle, kdy se dokážeme s tou naší povahou a v našem věku pěkně naštvat navzájem. Ale zase si myslím, že je super, že si můžeme navzájem dávat rady,“ přiznala Natálie v pořadu Showtime. Společné téma prý sestry vždycky najdou. „My si povídáme o různých věcech a jsme k sobě otevřené. Máme hezký sesterský vztah,“ vysvětlila Natálie a dodala: „Jsme prostě nejlepší kamarádky a zároveň i sestry.“

Iva Kubelková se v rozhovoru pro Prima Ženy svěřila, že dcerám v kariéře modelingu bránit nebude. „To bylo asi kontraproduktivní náctileté holce v něčem bránit. Pokud si to chce zkusit, nemám s tím vůbec problém. Zatím se pohybuje v prostředí i mezi lidmi, které velmi dobře znám, takže to pro mě není takové riziko, jaké můžou cítit rodiče, kteří s modelingem nemají žádnou zkušenost,“ vysvětlila modelka a moderátorka pořadu Showtime.

Sabina Laurinová a dcery Valentýna a Mája

Sabina Laurinová je mámou dvou krásných dcer. Téměř dvacetileté Valentýny, kterou má s frontmanem kapely Kabát Pepou Vojtkem, a čtrnáctileté Máji, jejímž otcem je stomatolog Karel Kameník. Herečka se s dcerami nerada ukazuje, a tak bylo velkým překvapením, když kývly na velký společný rozhovor a focení.

Obě dcery, jak je vidět, zdědily krásu po mamince. Starší Valentýna, která letos oslaví dvacet let, dokonce i herecký talent a špetku exhibicionismu po tatínkovi Vojtkovi. Právě proto se dala na herectví. Nejprve studovala klasický balet na konzervatoři, následně přešla na Konzervatoř Jaroslava Ježka. Objevila se dokonce v jednom z dílů seriálu Sestřičky po boku své maminky, která v něm hrála vrchní sestru Mery. „Pracovat s maminkou a s rodinou je velmi těžké,“ svěřila se Valentýna v pořadu Showtime a Sabina ji hned přerušila: „Šetři slova!“

Tatínek čtrnáctileté Máji je zubař. Sabina přiznala, že by si přála, aby studovala právničinu. Ovšem i ona zpívá, tančí a hraje na ukulele. „Já se tomu nechci věnovat úplně profesionálně, ale určitě to budu brát jako koníček, prozradila Mája. Uvidíme, čemu se budou holky věnovat.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.