Nemanželské děti slavných: Dcera Karla Šípa spáchala sebevraždu, Jan Kraus synem pobavil rodinu

Víte, co spojuje Michala Davida, Jana Krause, Karla Šípa nebo Oldřicha Navrátila? Všichni zplodili levobočky. Kteří další slavní muži mají nemanželské děti, jak se k nim chovají a jak s nimi vycházejí?

Michal David – nemanželský syn Petr

Do jeho osmnácti let se k němu veřejně nehlásil

S manželkou Marcelou zplodil zpěvák dvě dcery, Kláru a Michaelu, která v devíti letech podlehla akutní leukemii. V dobách bouřlivého mládí se Davidovi narodil syn Petr, o němž dlouho veřejnost neměla ponětí. „Bylo to přání jeho maminky Martiny, se kterou mimochodem skvěle vycházím. Tenkrát to byla taková letmá známost a stalo se to na diskotéce. Po čase pak za mnou přišla, že je ve čtvrtém měsíci, ale že si nepřeje, aby někdo věděl, že je to moje dítě,“ vysvětlil hitmaker.

Tajemství prasklo až náhodou. „Když měl Petr maturitní ples, poprosil mě, zda bych mu na něm nezahrál. Samozřejmě jsem mu rád vyhověl. Ten den se pak rozkřiklo, že mám syna – a byla to aféra, přitom úplně zbytečná,“ pousmál se Michal David.

Jan Kraus – nemanželský syn Marek

Dostal ho jako dáreček pod stromeček

Syna Marka zplodil zamlada – ještě jako svobodný. O jeho existenci vůbec nevěděl. Dozvěděl se o něm až po pětadvaceti letech z dopisu, který mu potomek i se svou fotografií jednou na Vánoce zaslal. Kraus psaní přečetl celé své rodině, přítomny u toho byly i dvě jeho osudové ženy, první manželka Jana Krausová, s níž má syny Davida a Adama, a druhá manželka Ivana Chýlková, se kterou má syna Jáchyma.

Všichni se u toho náramně bavili. Podoba byla až neuvěřitelná, dokonce i písmo měli stejné. Následné testy DNA, které vše jen potvrdily, už byly pouze formalitou. Celá Krausova rodina Marka přijala a bere ho jako svého.

Radek John – nemanželská dcera Tereza

Tajil ji i před manželkou Zlatou Adamovskou

S manželkou, herečkou Zlatou Adamovskou, měl publicista a bývalý politik dvě děti: Barboru a Petra. Nemanželskou dceru Terezu, kterou měl s milenkou, před svou rodinou tajil dlouhých sedm let. Odhalení přinesla až náhoda. John boural na náledí, a když z auta odnášel věci, byla mezi nimi i dětská autosedačka. To neuniklo pozornosti bulvárních fotografů, a tak musel s pravdou ven.

Herečka okamžitě podala žádost o rozvod. Nemohla věřit tomu, že jí muž, se kterým byla více než dvacet let, lhal a zostudil ji před celým národem. Jak se ale říká, všechno zlé je pro něco dobré. Adamovská díky tomu poznala novou lásku – herce Petra Štěpánka, za kterého se po několika letech provdala. Našla v něm velkou oporou a znovu je šťastná a spokojená.

Karel Šíp – nemanželská dcera Hana

Ve dvaceti letech spáchala sebevraždu

Z prvního manželství se zpěvačkou Marcelou Holanovou má Šíp syna Karla. Z druhého svazku s o třicet let mladší ženou Ivou syna Jana. V roce 1982 se mu narodila nemanželská dcera Hana, která ve dvaceti letech spáchala sebevraždu, když vyskočila z devátého patra bytu, v němž bydlela. Měla psychické problémy a od patnácti let se měla potýkat s drogami.

Přestože ji nikdy v životě neviděl a nepodstoupil ani zkoušky otcovství, po celou dobu na ni platil alimenty. O její existenci věděl pouze jeho právník. Jak se Šíp svěřil, osud Hany je největší černá můra jeho života a její smrt si vyčítá.

Ivan Mládek – nemanželský syn Mikuláš

V seniorském věku zplodil další dvě děti

Z manželství s Evou, kterou si vzal v roce 1969, má syna Štěpána, jenž vystudoval práva a živí se jako advokát. Před pár lety vyšlo najevo, že hudebník chytil druhou mízu a stal se také otcem Mikuláše, kterého počal s bývalou milenkou Jaroslavou.

Se synem se prý pravidelně vídá a mají spolu velmi hezký vztah. Po pětačtyřiceti letech se Mládek v tichosti rozvedl a odešel ke své nové lásce – manažerce Libuši, se kterou má už dvě malé děti.

Fillip Renč – nemanželská dcera Natálie

Po románku ve Špindlu nevěřil, že je jejím otcem

Během pobytu v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn se režisér sblížil se servírkou Zdeňkou a z vášnivé jednorázové epizody vzešla dcera Natálie. Filip sice zpočátku nevěřil, že by byl jejím otcem – nechal si dokonce udělat testy DNA. Výsledky ovšem byly jednoznačné.

Od té chvíle za ni převzal odpovědnost, začal na ni platit výživné a pravidelně se s ní vídat. Dnes je Natálii jednadvacet let, miluje muzikály a filmy – a kdoví, třeba se jednou vydá v tátových šlépějích. Renč je na ni hrdý.

Oldřich Navrátil – nemanželský syn Milan

Alimenty platil, setkání odmítl

S první manželkou Dagmar měl herec dceru Terezu. Ještě před ní se mu po románku na jednu noc narodil syn Milan. Tehdy Oldřichovi bylo osmadvacet let. Padl si do oka s recepční hotelu, kde byl s divadlem ubytovaný, a bylo to...

Už jako dospělý se ho nemanželský syn snažil kontaktovat a navázat s ním vztah, což ale Navrátil odmítl. Celou záležitost bere jako podraz, nicméně alimenty řádně platil.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.