Celebrity

26. prosince 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Trápení Oldřicha Navrátila: Manželka mu utekla s jeho nejlepším kamarádem, hrozilo mu ochrnutí

Večírek - Upoutávka HbbTV

Herec Oldřich Navrátil, který bývá označován jako plachý pruďas, si v životě vytrpěl své. Manželka ho opustila po čtyřiadvacetiletém soužití, když se zamilovala do rodinného přítele a po operaci hlavy mu hrozilo ochrnutí a ztráta řeči.

Až do svých čtyřiapadesáti let žil herec Oldřich Navrátil poklidný, spokojený život. S manželkou Dagmar měl dceru Terezu, na kterou byl pyšný, dělal práci, která ho bavila, ke štěstí mu v podstatě nic nescházelo. Během několika měsíců se ale všechno změnilo a život se mu obrátil vzhůru nohama. Radost a klid vystřídalo peklo a utrpení. Zničehonic ho postihly zdravotní potíže, které vyvrcholily operací hlavy. Hrozilo mu ochrnutí, ztráta řeči a tím pádem předčasný konec kariéry.

„Měl jsem tam krevní sraženinu a lékaři se rozhodli, že ji vyndají. Naštěstí to dobře dopadlo,“ odechl si tehdy Oldřich. Pak ale přišla další rána. Po čtyřiadvaceti letech manželství ho nečekaně opustila manželka, která se zamilovala do jeho nejlepšího kamaráda. Bylo to o to bolestnější, že se to stalo o Vánocích. Zatímco on ji pod stromeček daroval lukrativní zahraniční zájezd, ona mu dala „kopačky“. Herec ale zpětně přiznal, že na svém vztahu dostatečně nepracovali. „Vykašlali jsme se na něj,“ pokrčil rameny.

Smutné, velmi bolestné období nebralo konce. V náručí mu zemřela milovaná maminka a při povodních se mu utopil pes. Vzhledem k tomu, že dcera Tereza v té době studovala v Itálii, najednou zůstal úplně sám a k depresím neměl daleko. „Až po smrti matky a odchodu mé ženy z rodiny jsem si uvědomil, co to je. Protože já jsem žil s tím, že všechno bylo na svém místě a najednou odejde ten poslední a celé se to zhroutí,“ popsal herec v pořadu 13. komnata.

Nemanželský syn Oldřicha Navrátila

Nutno ovšem dodat, že zamlada nebyl Oldřich žádná svatoušek. Když mu bylo osmadvacet let, padl si do oka s recepční hotelu, kde byl s divadlem ubytovaný a měli mít spolu poměr. Z románku na jednu noc se mu údajně narodil nemanželský syn Milan. Když vyrostl, vyhledal ho a chtěl si s ním promluvit, Navrátil však o kontakt neměl zájem. „Považuji to za podraz. Ale alimenty jsem samozřejmě poctivě platil. Tím to ovšem pro mě skončilo,“ vyjádřil se k tomu herec pro deník Blesk.

Jeho život se v dobré obrátil až v roce 2009, když na plese trampské osady poznal o deset let mladší inženýrku ekonomie Moniku. Jiskra mezi nimi přeskočila okamžitě. Dva roky na to, na magické datum 11.11. 2011 se vzali a jsou spolu šťastni dodnes „Vztah je pro mě naplnění života. Doufám, že to s Monikou už doklepu do konce,“ svěřil se Oldřich Navrátil krátce po svatbě.

Oblíbeného herce můžeme vidět v české komedii Špindl, kde se kromě něj představí například Anna Polívková, Jitka Sedláčková, David Gránský, Karel Zima, Lukáš Langmajer, Alice Bendová, Jakub Kohák, Marek Vašut, Lukáš Pavlásek, Igor Bareš nebo Leoš Mareš.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.