Celebrity

8. listopadu 2021 06:00

Gabriela Kolinová

To je podoba. Dcery Ivy Kubelkové zdědily krásu po mamince. Jak si vedly na přehlídce?

Natálie a Karolína Jiráskovy zdědily půvab po své mamince, modelce a moderátorce Ivě Kubelkové. A tak nikoho nepřekvapí, že obě sestry znovu vyšly společně na přehlídkové molo. Jak jim to slušelo a jak si vedly?

Sedmnáctiletá Natálie a dvanáctiletá Karolína se po Karlových Varech, kde se poprvé spolu předvedly jako modelky, vrátily opět na přehlídkové molo. Šaty a podpatky vyměnily za sporotovní oblečení, ale u každé z nich vyhrává trošku jiný styl.

„U mě jsou asi podpatky. Já jsem si našla takový svůj styl a těch tenisek se chci postupně vzdávat. Ale v mnoha ohledech jsou komfortnější, no,“ vysvětlila v reportáži pořadu Showtime starší Natálie. Mladší Karolína určitě volí sportovnější styl. „Já teda určitě tenisky, protože jsem na podpatkách nikdy nebyla a mám na to ještě čas, myslím.“

Dcery Ivy Kubelkové od sebe dělí pět let a jedna na druhou nedá dopustit. I když přiznaly, že někdy to mezi nimi skřípe. „Samozřejmě jsou chvíle, kdy se dokážeme s tou naší povahou a v našem věku pěkně naštvat navzájem. Ale zase si myslím, že je super, že si můžeme navzájem dávat rady. Já jsem si něčím třeba prošla, takže to Kájince můžu třeba rovnou poradit a Kájinka zase... V čem mi radíš?“ zeptala se své sestry Natálie. A Karolína se smíchem dodala: „Já nemám v čem radit.“

Společné téma však sestry vždycky najdou. „My si povídáme o různých věcech a jsme k sobě otevřený. Máme hezký sesterský vztah,“ vysvětlila Natálie a dodala. „Jsme prostě nějlepší kamarádky a zároveň i sestry.“

Iva Kubelková dcerám v modelingu nebránila

A mají mezi sebou i tajemství? Třeba něco, co neřeknou mamince Ivě Kubelkové? „No, jasně,“ nezaváhala ani na chvilku Karolína. A Natálie jen pokyvovala souhlasně hlavou.

Iva Kubelková svým dcerám v kariéře modelek nebránila. Dokonce říká, že Natálie se na modeling nevrhla, ale on se vrhl na ni. „Do modelingu se nemůže člověk vrhnout, když nepřicházejí nabídky nebo možnosti. Takže po společné konzultaci si dcera vybírá věci, které jí mohou v jejím věku udělat radost, že si něco přivydělá a získá nějakou zkušenost,“ řekla moderátorka v rozhovoru pro Prima Ženy.

Na módní přehlídce se poprvé od porodu objevila i moderátorka Monika Leová, kterou do zákulisí doprovodila i dcera Mia. „Cítím se skvěle, protože postava je možná lepší než před porodem, takže jsem nadšená a jsem i šťastná, že vidím holky po dlouhé době a vůbec, že jsem mezi lidma,“ prozradila spokojená maminka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.