zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Exkluzivní ukázka: Iva Kubelková natočila žhavý videoklip. Obsahuje velmi intimní scény

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

kog, ShowTime , Vydáno: 27.10.2021
Iva Kubelková je modelka, moderátorka, herečka, matka, ale také zpěvačka. Nyní natočila nový videoklip k písni Tak mě houpej. A my vám přinášíme exkluzivní ukázku. A pozor, obsahuje velmi intimní scény. Iva promluvila o tom, jak vznikaly.

reklama

„Videoklip je k písni Tak mě houpej a je z mojí desky, kterou jsem natočila s Michalem Pavlíčkem,“ svěřila se Iva Kubelková v pořadu Showtime, který sama moderuje.

Scény ve videoklipu jsou velice intimní a má to prostý důvod. „Ta písnička je o tom, že je důležité v partnerském vztahu nezapomínat na takové ty drobné doteky. Chytit se za ruku, dát si pusu, když člověk odchází z domu... To jsou doteky, které udržují ten vztah živý. To se teď vytrácí,“ vysvětlila modelka a moderátorka.

Celý klip má na svědomí režisér Ondřej Kudyn. A spolupráci s Ivou si nemůže vynachválit. „Je to super. Nemusím nic říkat. Ona je profík, vnímá kameru a vše je bez problémů. Většinou to všechno dáme na první dobrou,“ nešetřil chválou. 

Iva Kubelková v novém videoklipu Tak mě houpej
Autor: Beáta Máthé (se svolením Ivy Kubelkové) Iva Kubelková v novém videoklipu Tak mě houpej

Líbačka přes igelit? Partnerská scéna v době covidu, směje se Iva Kubelková

Iva je v některých scénách spoře oděna, buď do černých sexy šatů, nebo je jen ve spodním prádle, a v jistých okamžicích se jí dotýká její herecký partner. Tím je Martin Gardavský, model, který vyhrál anketu Muž roku 2011. Má ovšem i herecké zkušenosti. „Myslím, že nám to šlo hladce. Ono není úplně příjemné, když točíš tyto scény, ale režisér to pojal citlivě,“ smála se hlavní aktérka, když popisovala, jak se natáčely intimní scény.

Při nich se například pár líbal přes igelit. „Tomu jsem se smáli, že to byla taková partnerská scéna hraná v covidové době. Já myslím, že už se jinak líbat nebudeme,“ dodala s úsměvem Iva. A jak si užíval natáčení její partner? „Tohle byl vždycky můj sen. Iva je skvělá,“ reagoval Martin. 

Na intimní postelové scény, i na odvážné záběry, kdy je Iva ve vaně, se můžete podívat v úvodním videu. Celý videoklip k písni Tak mě houpej pak najdete ve středu odpoledne na YouTube. 

Iva Kubelková s šestnáctiletou dcerou

Iva Kubelková: Snažím se dcery naučit, že je v pořádku si něco protrpět

 

Iva Kubelková se ukázala v plavkách.

Iva Kubelková a další krásky se svlékly do plavek. Ani dámy nad padesát se nemusí stydět

reklama

Související témata: Iva Kubelková , klip , hudební klip , Michal Pavlíček , Showtime , intimní fotky

reklama

Přečtěte si také

reklama