Celebrity

27. října 2021 06:10

Gabriela Kolinová

Exkluzivní ukázka: Iva Kubelková natočila žhavý videoklip. Obsahuje velmi intimní scény

Iva Kubelková a její nový klip

Iva Kubelková je modelka, moderátorka, herečka, matka, ale také zpěvačka. Nyní natočila nový videoklip k písni Tak mě houpej. A my vám přinášíme exkluzivní ukázku. A pozor, obsahuje velmi intimní scény. Iva promluvila o tom, jak vznikaly.

„Videoklip je k písni Tak mě houpej a je z mojí desky, kterou jsem natočila s Michalem Pavlíčkem,“ svěřila se Iva Kubelková v pořadu Showtime, který sama moderuje.

Scény ve videoklipu jsou velice intimní a má to prostý důvod. „Ta písnička je o tom, že je důležité v partnerském vztahu nezapomínat na takové ty drobné doteky. Chytit se za ruku, dát si pusu, když člověk odchází z domu... To jsou doteky, které udržují ten vztah živý. To se teď vytrácí,“ vysvětlila modelka a moderátorka.

Celý klip má na svědomí režisér Ondřej Kudyn. A spolupráci s Ivou si nemůže vynachválit. „Je to super. Nemusím nic říkat. Ona je profík, vnímá kameru a vše je bez problémů. Většinou to všechno dáme na první dobrou,“ nešetřil chválou.

Líbačka přes igelit? Partnerská scéna v době covidu, směje se Iva Kubelková

Iva je v některých scénách spoře oděna, buď do černých sexy šatů, nebo je jen ve spodním prádle, a v jistých okamžicích se jí dotýká její herecký partner. Tím je Martin Gardavský, model, který vyhrál anketu Muž roku 2011. Má ovšem i herecké zkušenosti. „Myslím, že nám to šlo hladce. Ono není úplně příjemné, když točíš tyto scény, ale režisér to pojal citlivě,“ smála se hlavní aktérka, když popisovala, jak se natáčely intimní scény.

Při nich se například pár líbal přes igelit. „Tomu jsem se smáli, že to byla taková partnerská scéna hraná v covidové době. Já myslím, že už se jinak líbat nebudeme,“ dodala s úsměvem Iva. A jak si užíval natáčení její partner? „Tohle byl vždycky můj sen. Iva je skvělá,“ reagoval Martin.

Na intimní postelové scény, i na odvážné záběry, kdy je Iva ve vaně, se můžete podívat v úvodním videu. Celý videoklip k písni Tak mě houpej pak najdete ve středu odpoledne na YouTube.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.