Celebrity

28. července 2021 05:59

Gabriela Kolinová

Iva Kubelková a další krásky se svlékly do plavek. Ani dámy nad padesát se nemusí stydět

Celebrity se svlékají do plavek

Sociální sítě zaplavily snímky celebrit v plavkách a vypadá to, jako by se konala soutěž o nejlepší foto v bikinách. Ale pozor, fotky sdílejí i starší ročníky! A takové padesátnice se rozhodně nemají za co stydět. A my jim moc fandíme. Podívejte se, jak jim to sluší.

Herečka Jennifer Lopez má hodně šťastné období. Nejenže se vrátila ke svému ex Bennu Affleckovi, ale má taky svou životní formu a své skvostné tělo se nebojí ukázat v plavkách. Pozadu ale nezůstala ani Lady Gaga, která zapózovala v bazénu. A jaké by to bylo léto bez kyprých tvarů holek Kardashianek?

Zahanbit se ale rozhodně nedají ani dámy nad padesát. Tělo jako proutek má čtyřiapadesátiletá Halle Berry. Na paty jí šlape šestapadesátiletá Elizabeth Hurley nebo osmapadesátiletá Demi Moore.

A jdeme ještě výš. Takhle v třiašedesáti vypadá Sharon Stone a pozor, své křivky se u moře nebojí vystavit ani Goldie Hawn v pětasedmdesáti letech!

A co slavné české krásky? Pod vodopády si zařádila Pavlína Pořízková. Do bikin se ale nebojí svléknout ani Olga Menzelová nebo naše moderátorka, božská Iva Kubelková.

Pozdravy od moře pak posílá i nestárnoucí Simona Krainová, vysportovaná Andrea Verešová a svůdná je i Taťána Gregor Brzobohatá nebo Dara Rolins.

Léto u vody si užívá i čerstvá maminka Patricie Pagáčová a na vnady nechala nahlédnout Alice Bendová. A na závěr pozdrav z Mallorky třiapadesátileté Míši Kuklové, která se nedávno svěřila, že má nová prsa a je moc šťastná.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.