zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Iva Kubelková a další krásky se svlékly do plavek. Ani dámy nad padesát se nemusí stydět

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kristýna Beranová , Vydáno: 28.07.2021
Sociální sítě zaplavily snímky celebrit v plavkách a vypadá to, jako by se konala soutěž o nejlepší foto v bikinách. Ale pozor, fotky sdílejí i starší ročníky! A takové padesátnice se rozhodně nemají za co stydět. A my jim moc fandíme. Podívejte se, jak jim to sluší.

reklama

Herečka Jennifer Lopez má hodně šťastné období. Nejenže se vrátila ke svému ex Bennu Affleckovi, ale má taky svou životní formu a své skvostné tělo se nebojí ukázat v plavkách. Pozadu ale nezůstala ani Lady Gaga, která zapózovala v bazénu. A jaké by to bylo léto bez kyprých tvarů holek Kardashianek?

Iva Kubelková se ukázala v plavkách.
Autor: CNN Prima News Iva Kubelková se ukázala v plavkách.


Zahanbit se ale rozhodně nedají ani dámy nad padesát. Tělo jako proutek má čtyřiapadesátiletá Halle Berry. Na paty jí šlape šestapadesátiletá Elizabeth Hurley nebo  osmapadesátiletá Demi Moore.

 

A jdeme ještě výš. Takhle v třiašedesáti vypadá Sharon Stone a pozor, své křivky se u moře nebojí vystavit ani Goldie Hawn v pětasedmdesáti letech!A co slavné české krásky? Pod vodopády si zařádila Pavlína Pořízková. Do bikin se ale nebojí svléknout ani Olga Menzelová nebo naše moderátorka, božská Iva Kubelková.

 

 

Pozdravy od moře pak posílá i nestárnoucí Simona Krainová, vysportovaná Andrea Verešová a svůdná je i Taťána Gregor Brzobohatá nebo Dara Rolins.

 

Léto u vody si užívá i čerstvá maminka Patricie Pagáčová a na vnady nechala nahlédnout Alice Bendová. A na závěr pozdrav z Mallorky třiapadesátileté Míši Kuklové, která se nedávno svěřila, že má nová prsa a je moc šťastná. 

Patricie Pagáčová se dva měsíce po porodu ukázala ve společnosti po boku manžela Tibora Pagáče. Moc jí to sluší.

Patricie Pagáčová prozradila, jak oslovují dceru. Rýmuje se to se jménem manžela

Michaela Kuklová znovu září štěstím.

Míša Kuklová porazila rakovinu. Má za sebou rozchod a operaci, která jí vrátila úsměv

reklama

Související témata: celebrity , plavky , Iva Kubelková , Dara Rolins , Olga Menzelová , Simona Krainová , Andrea Verešová , Pavlína Pořízková , Alice Bendová , patricie pagáčová , Míša Kuklová

reklama

Přečtěte si také

reklama