Celebrity

20. července 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Patricie Pagáčová prozradila, jak oslovují dceru. Rýmuje se to se jménem manžela

Herečka a hvězda úspěšného seriálu Sestřičky Patricie Pagáčová je maminkou dvouměsíční dcery Bibiany. Rodičovství si s manželem Tiborem Pagáčem užívají. A Patricie si muže nemůže vynachválit jako tatínka: „Je plnohodnotný rodič, kdyby mohl, tak snad i kojí," směje se sympatická herečka, která také prozradila něžnou přezdívku, kterou pro dceru mají. A budete se divit, rýmuje se se jménem Tibora.

Malé Bibianě jsou necelé dva měsíce. A její maminka Patricie Pagáčová se v pořadu Showtime svěřila, jak mateřskou úlohu zvládá. Obrátil se jí život naruby? „Samozřejmě je to velká změna, protože máš toho tvorečka, který je na tobě závislý, ale zvládáme to vlastně hrozně dobře. Především kvůli tomu, že můj muž je úplně úžasnej," pěla chválu v reportáži Patricie.

A není se čemu divit, Tibor je opravdu velká opora. „On fakt dělá všechno. V noci ji v přebaluje, abych já nemusela vstávat. Tráví s ní čas, takže já si můžu odběhnout. Taky maminka hodně pomáhá, takže já díky těmto dvěma lidem to mám úplně v pohodě,“ dodala Patricie.

Jak říká Patricie dceři? A jak oslovuje manžela?

Prozradila i roztomilou přezdívku, kterou rodiče dvouměsíční Bibianu oslovují: „Bíba, protože můj manžel je Tibor a říkám mu Týba, takže Bíba a Týba,“ vysvětlila se smíchem Patricie, která si zahrála i ve filmu Gump – pes, který naučil lidi žít, který diváci brzy uvidí v kinech.

Sama Patricie má doma pejsky dva. Miminko prý ale psí společníci zatím moc nezaregistrovali. „Nechci říct, že ji ignorují, ale jak ona pořád leží, tak oni ji tolik neřeší. Samozřejmě ji vnímají, když přijedeme, tak ji oblíznou... Myslím ale, že to teprve přijde, až se začne pohybovat. A až začne jíst a bude jí padat jídlo na zem, tak ji budou mít nejraději,“ dodala.

S mateřskou láskou jsem počítala, zaskočil mě strach o dítě, přiznává Patricie Pagáčová

Patricie přiznala, že mateřská láska ji ani moc nepřekvapila, spíš ji zaskočil strach, který najednou o děťátko má. „Mě baví, jak ta láska každým dnem roste. Spíš mě ale překvapilo, jak ti naskočí ten strach o dítě. A to už je navždycky. Ona má třeba škytavku a já: ‚Ježíšmarjá, chudinko, co s tebou mám dělat? Už aby to přešlo!‘... A to je jenom škytavka. To mě nejvíc zaskočilo, jak rychle ti najede ten strach,“ prozradila v pořadu Showtime. A po kom dcera nejspíš bude? „Zatím to zkoumáme. Ono se to strašně mění, vyčkáváme, ale minimálně to bude vztekloun, protože my jsme oba vzteklí hrozně. A ona se hrozně rozčiluje. Je živá, no. Ale my jsme ani nečekali, že budeme mít nějaký dítě mouchy snězte si mě, který bude sedět v koutě. Myslím, že si ještě užijeme,“ dodala s úsměvem Patricie. Zároveň si ale nemůže na dceru stěžovat. „Spinká celou noc, ona je strašně hodná. Je úplně za odměnu, až si říkám, jak jsem si to zasloužila,“ svěřila se.

Druhé dítě? To teprve uvidíme!

Otázka na druhé dítě Patricii rozesmála. „Já si myslím, že mám spoustu, spoustu času. Jestli se k tomu vůbec někdy ještě rozhoupu. Porod je náročný a mám to ještě velmi živě v paměti. Jak všichni říkají, že to zapomeneš, tak nevím, jak tohle mám zapomenout? A to jsem měla porod v pohodě a hezký, tedy v rámci možností. Takže druhé dítě? Ehm, uvidíme,“ řekla upřímně.

Patricie Pagáčová má dceru Bibianu s manželem, dramaturgem Tiborem Pagáčem. Těhotenství oznámili zamilovaní manželé prostřednictvím sociálních sítí, když byli na Maledivách. Tam strávili poslední dovolenou ve dvou. Narození dcery pak Patricie vtipně okomentovala na Instagramu: „Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou.“ A ukázala přirozenou fotku bez příkras hned po porodu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.