zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Patricie Pagáčová porodila! Ukázala něžnou a přirozenou fotku sebe s miminkem

Patricie Pagáčová
Autor: Teki Shine/FTV Prima Patricie Pagáčová
Lenka Nováková , Vydáno: 23.05.2021
Patricie Pagáčová se stala maminkou. Herečka a bývalá hvězda seriálu Sestřičky přivítala na svět společně s manželem prvního potomka a dala mu nádherné jméno. Je to holka, nebo kluk?

reklama

Patricie Pagáčová opustila seriál Sestřičky právě kvůli těhotenství, chtěla se připravit na svou roli maminky v klidu. Na Instagramu vydala zprávu o tom, že se jí narodila dcera. Jak je u Patricie zvykem, nestylizovala se do dokonalé maminky s make-upem a na Instagramu ukázala, jak doopravdy vypadá matka po porodu i s miminkem.

 

„Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou,“ píše pod post. Do hashtagu zadala jméno dcery, jmenuje se Bibiana.

Pagáčová těhotenství oznámila v únoru po dlouhých spekulacích v tisku. Poslala pozdrav z dovolené z Malediv. „Pro všechny ‚Já to věděl/a‘ a ‚Já to říkal/a‘, měli jste pravdu! Prej se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout poslední dovolenou ve 2, tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuju vám všem, co jste tady se mnou,“ napsala na sociální sítě.

Patricie Pagáčová těhotenství vážně neprožívala

Patricie byla celých devět měsíců poměrně nad věcí a „maminkovská horečka“ ji tak úplně nechytla. O pohlaví dítěte veřejně nemluvila. „Doufám, že to bude dítě… Víme, co to bude, ale víme to jen my a naši nejbližší,“ dodala herečka. Těhotenské chutě ji neprovázely a o svém stavu prakticky nevěděla. Ale nakonec ke konci těhotenství propadla oblíbenému trendu mezi dnešními maminkami. Nafotila krásné těhotenské fotky pod vodou.

 

Těhotenské focení sama reflektovala s humorem, holé těhotenské bříško ale nikdy neukázala. „To dělají všichni teď! Akorát já to břicho tedy neukazuju holé. Mně to je nějak trošku proti srsti. Přiznám, že jsem těhotenské fotky neměla úplně v plánu. Určitě neplánujeme stylizované snímky s manželem. I když teď říkal, že bychom mohli udělat nějaké sranda fotky, vzít nějakou pneumatiku a tak. Nevím, podle mě by to bylo vtipné jenom pro nás,“ přemýšlela nahlas. 

Herečka Patricie Pagáčová 1

Hejty mi píší i dvanáctileté děti, říká Patricie Pagáčová o kyberšikaně

reklama

Související témata: patricie pagáčová , těhotenství , porod , dcera

reklama

Přečtěte si také

reklama