Celebrity

20. dubna 2021 12:30

Petra Kloidová

Těhotná Pagáčová: Ukazovat holé bříško je mi proti srsti. Přesto nafotila krásné fotky

Herečka Patricie Pagáčová v únoru oznámila, že čeká své první dítě s manželem Tiborem. Kdyby neměla břicho, tak prý o těhotenství ani neví. Nedávno nafotila úchvatné těhotenské snímky, kterým se docela dlouho bránila, protože nahé bříško ukazovat nechce. Herečka tak poukazuje na to, že každá žena má své hranice intimity jinde a je to tak správně.

A čeká Patricie Pagáčová holčičku, nebo chlapečka? Této otázce se vyhýbá. „Doufám, že to bude dítě… Víme, co to bude, ale víme to jen my a naši nejbližší,“ dodala herečka, která v Čechách patří mezi ty nejoblíbenější. Těhotenské chutě ji neprovázejí a o svém stavu prakticky skoro neví. A možná proto zpočátku ani nepropadla oblíbenému trendu mezi dnešními maminkami, focení s těhotenským bříškem.

„To dělají všichni teď! Akorát já to břicho tedy neukazuju holé. Mně to je nějak trošku proti srsti. Přiznám, že jsem těhotenské fotky neměla úplně v plánu. Určitě neplánujeme stylizované snímky s manželem. I když teď říkal, že bychom mohli udělat nějaké sranda fotky, vzít nějakou pneumatiku a tak. Nevím, podle mě by to bylo vtipné jenom pro nás. Ale mě ty těhotenské fotky nijak extra nelákají. Já si břicho samozřejmě fotím, v telefonu mám miliardu fotek, protože si člověk dokumentuje, jak roste, ale že bych úplně nutně potřebovala mít profi? To ne. Nicméně jsem udělala dvě výjimky,“ prozradila v rozhovoru pro iDnes.

Nejdřív tak nafotila titulní stránku časopisu a následně oslovila svou známou fotografku, aby s ní vytvořila nádherné snímky pod vodou, kde je stále zahalená, jak si přála.

Instagramové manželství

Do pořadu 7 pádů Honzy Dědka ji přišel podpořit i manžel, který prozradil něco o tom, jaké je to žít s herečkou a hvězdou českého Instagramu. Patricii Pagáčovou totiž na této sociální síti sleduje přes půl milionu lidí. A sama herečka prozradila, že to s ní občas není žádný med.

„Chudák pořád musí fotit a musí fotit 40 tisíc fotek, protože ví, že pak budu remcat, že mi to nesluší, že tam mám blbě vlasy a proč mi neřekl, že tam mám shrnuté triko. Ale už nejsem tak hrozná,“ směje se Patricie. A její manžel ji doplňuje: „Už jsem se naučil, jak správně fotit. Ideální je nafotit těch fotek co nejvíc, abych ji pak na dlouho zaměstnal vybíráním. A jedna většinou vyjde,“ prozradil tajemství jejich spokojeného insta-manželství Tibor Pagáč.

S Instagramem a takovým počtem sledujících se ale pojí i nenávistné komentáře, kterých si Patricie užila víc než dost. Během let se s nenávistí na internetu naučila pracovat, jak prozradila v exkluzivním rozhovoru pro Prima Ženy. „Trvalo mi to dlouho. Přiznám se, že mi pomohla pěvecká soutěž, ve které jsem byla jako porotkyně. Samozřejmě se strhla velká vlna kritiky, že tam nemám co dělat a podobně. To mi pomohlo získat nadhled, neřešit to a uvědomit si, že někteří lidé jsou jenom naštvaní a není to můj problém, ale jejich. Zároveň se na sobě snažím pracovat po mentální stránce, protože duševní rozvoj je podle mě strašně důležitý. Myslím si, že i to mi pomáhá.“

Sdílejte článek
Štítky Instagram těhotenství manželé herec Česko břicho patricie pagáčová fotky v těhotenství Patricie Pagáčová (Solaříková)

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.