Celebrity

25. října 2022 06:00

redakce Prima Ženy

Módní alarm: 5 českých mužů, kteří mají skvělý módní styl

Slavný fotograf, doktor-olympionik, mladý návrhář, legendární režisér, vítěz celosvětové soutěže krásy. To je 5 mužů a 5 odlišných osobitých módních stylů, které stojí za pozornost a na které se podíváme v rubrice Módní alarm, kterou připravila návrhářka Anna Tejklová.

Jan Saudek vždy v červené

Fotograf Jan Saudek je často k vidění v červené košili a se svým charakteristickým rozcuchem. Doplňky jako výrazná šála, kšandy, černé brýle či kožená bunda skvěle doplňují jeho mile výstřední umělecký styl. Červená barva je magická, přitažlivá, extrémně energická a ne každý unese pozornost, která se k ní váže.

Celý styl Jana Saudka je originální, má v sobě hravost a mladistvou energii, působí naprosto přirozeně a zábavně. I fakt, že celý život cvičí, má jistě zásluhu na jeho velmi dobré vizáži a celkově skvělé kondici.

Lukáš Pollert a klobouky

Lukáš Pollert je náš olympijský vítěz a lékař, ale má talent i na módu.

Nošení klobouků a obleků se pro něj stalo charakteristické. Na tento klasický pánský vzhled má už dnes málokdo odvahu, přitom je to ten nejelegantnější možný styl, který alespoň na mne působí uklidňujícím a důstojným dojmem. Jsem si jista, že ani ostatní ženy by se nezlobily, kdyby pánové chodili takto klasicky elegantně oděni více.

Poutavý David Altner

David Altner je mladý nadějný návrhář, který už teď obléká známé rappery a i jeho vlastní styl je doslova poutavý. Množství řetězů používá neokoukaným způsobem, povšimněme si na fotce vlevo způsobu aplikace na kalhotách.

Na jeho stylu nejvíce oceňuji, že je opravdu jeho vlastní, originální a technicky na vysoké úrovni. Jeho oblečení má v sobě rebélii, ale ne nijak spratkovitou či pozérskou, spíše skvěle vizuálně zpracovanou mladou mužskou bojovnost a odvahu být svůj.

Tomáš Vorel, punk i country

V článku o nepřehlédnutelném módním stylu českých mužů nesmí chybět skvělý režisér Tomáš Vorel. Tak jako je výrazná jeho osobnost a tvorba, tak i oblečení.

Často byl k vidění v dlouhém koženém kabátě a různých leteckých kombinézách, často zvolí i kovbojský styl. Působivý je i trvale punkový účes a to, že si, myslím, není ani vědom, že by vytvářel nějaké extra módní kreace. Mám za to, že je mu to totiž úplně jedno, což činí výsledný vzhled ještě opravdovější a lepší.

Moderní elegance Dominika Chabra

Dominik Chabr je model, herec a vítěz celosvětové prestižní soutěže Man of the year 2022. Jako muž roku a světa se rozhodně umí oblékat a může být inspirací pro mnohé.

Hezky kombinuje klasickou i sportovní eleganci a zásadní trendy v pánské módě. Takovým trendem jsou například tenisky k saku. To vypadá vkusně oblečené i přes obtažené tričko. Úzký střih kalhot si nemůže dovolit každý, ale zde to samozřejmě vypadá dobře a hodí se k výše zmíněnému. Klasický kabát a k němu šála jsou tradičními prvky pánské módy, které by měl vlastnit každý stylový muž. Výsledný dobrý dojem umocňuje i fakt, že je Dominik velký sportovec a na jeho postavě je to vidět.

Podívejte se na módní přehlídku, kterou připravila Anna Tejklová:

Kdo je Anna Tejklová:

Sdílejte článek
Štítky móda Jan Saudek Lukáš Pollert Jan Chabr Tomáš Vorel Anna Tejklová Módní alarm David Altner

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.