Celebrity

2. července 2022 09:30

redakce Prima Ženy

Módní alarm Anny Tejklové: Kdo si zavařil ve Varech a kdo byl vroucí hvězda?

Módní alarm tentokrát návrhářka Anna Tejklová zaměřila na modely v Karlových Varech. Podívejte se, co si myslí o minimalismu Jitky Schneiderové či stylu manželů Bartoškových. Anna Tejklová též zhodnotila, jak se výstup na červeném koberci vydařil Jiřině Bohdalové.

Milé čtenářky a milí čtenáři. Móda je radost, fantazie a možnost, jak potěšit sebe i svět. Nechci nikomu říkat, co si smí a nesmí oblékat, ale ráda na příkladech ukážu, co se dá případně udělat lépe, a podělím se s vámi o všechny triky, které jsem za léta práce se ženami a sama se sebou nasbírala v oblasti módy a stylu. Můj cíl je vnést mezi lidi více radosti, sebedůvěry a krásy.

Manželé Bartoškovi

Jestli si někdo zaslouží korunku módní hvězdy, je to paní Bartošková, která by v tomto modelu obstála i na Oscarech. Moc se mi na jejích klasických a žensky volánkových šatech líbí punkový žlutý pruh přes prsa a žluté detaily na spodní části šatů. Originální prvek, který dodal celku moderní říz. Povšimněme si, prosím, také zlatých sandálků s otevřenou špičkou – kolik dobré práce s výsledným vzhledem udělaly. Špičaté zavřené lodičky by model zabily. I další doplňky jsou dotažené. Ředitel karlovarského festivalu Jiří Bartoška by mohl sám psát o módě asi nejlíp, protože viděl tolik velké večerní jako málokdo. Není divu, že se obléci umí, klasický pánský smoking z módy nikdy nevyjde. Krásná dvojice, každý koberec by pod nimi zčervenal.

Alena Mihulová

U sympatické herečky Aleny Mihulové je škoda následujících detailů: Na první pohled mne do očí praštily boty a poměrně krátké dlouhé šaty. Ne, to není chyba tisku, dlouhé šaty na takovouto příležitost by klidně mohly být delší. K rozparku budou také vždy vypadat lépe sandálky na podpatku s otevřenou špičkou. Prodlouží nohy a jsou elegantnější, obzvláště když se jedná o ženu nižšího vzrůstu. Jinak jsou šaty moc hezké, omlazující a moderní bílá barva herečce sluší, šněrování je zábavný detail. Zlatá se k bílé hodí perfektně, takže to se povedlo.

Jak probíhalo zahájení karlovarského festivalu?

Tereza Ramba

Tento model herečky Terezy Ramby mi připomíná převlek táborové vedoucí: Když chcete dětem u táboráku zahrát ducha, ale máte k dispozici jen omezené prostředky, tedy zmuchlané prostěradlo a uzlovačku. Takže na táborového ducha je to bomba, nehty nenalakované, účes ze spacáku a doplňky v mrtvolných barvách. Na červený koberec mi to ale přijde trochu neuctivé.

Jitka Schneiderová

Herečka Jitka Schneiderová má svůj styl, kterého se dlouhodobě drží. A minimalismus umí nosit na vysoké úrovni. Samotnou mě překvapuje, že barvy jako béžová a černá spolu můžou vypadat i dobře, jako je tomu zde. Řasený top s vlečkou je tak originální a neokoukaný, že nenápadná barva nakonec vůbec nevadí. Saténové černé kalhoty působí luxusně, dohromady je z toho model hodný červeného koberce. A nejvíc se mi líbí rodina stříbrných hadů, která jí obtáčí krk, zápěstí i prsty.

Jiří Macháček s manželkou

Z této dvojice je na první pohled hvězdnější a upravenější herec Jiří Macháček. Oblékl elegantní a zároveň zábavný model, není mu co vytknout. Jeho ženě bych ale s radostí vyměnila ten domnělý pytel na odpadky za nějakou elegantní kabelku, tato totiž celkovému vzhledu dost zaškodila. Na hezké výrazné ženě by se určitě vyjímaly lépe hezké a výrazné šaty, tyto paní Macháčkové přidaly zbytečně roky a kila, která nemá. Alespoň ji ale chválím, že má ty stále omílané boty s otevřenou špičkou.

Jiřina Bohdalová

Jedna z největších českých hereckých hvězd Jiřina Bohdalová vynesla velmi barevný model. A dobře udělala. Fialová je trendy, šaty mají dobře a akorát udělaný výstřih, který opticky prodlužuje krk a sluší jí. Barevné dlouhé sako působí svěžím dojmem, oceňuji i do vzoru sladěný šátek, který herečka drží v ruce. V té ale drží i kabelku, u níž evidentně překážel popruh. Pro účely červeného koberce je většinou nejlepší psaníčko nebo malá kabelka s držátkem do ruky. Celkový dojem je ale moc hezký, elegantní a veselý. Paní Bohdalová měla také jako jedna z mála žen odvahu obléct si pořádné divoké barvy, což je sympatické.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.