Celebrity

1. července 2022 19:07

Josef Šťastna

Zahájení festivalu v Karlových Varech: Jiřina Bohdalová zastínila i mladší kolegyně

Zahajovací ceremoniál KVIFF

V Karlových Varech v pátek večer proběhlo slavnostní zahájení tradičního filmového festivalu. Na červeném koberci zazářila řada slavných herců a hereček. O velkou pozornost se zasloužila energií nabitá Jiřina Bohdalová (91). Ta svou vitalitou dokázala zastínit i mnohem mladší kolegyně.

Již 56. ročník velkého filmového svátku byl zahájen v pátek večer pod zamračenou oblohou. Organizátoři se modlili, aby slavnostní okamžik nezničily hrozící bouřky.

Jako první si o pozornost fotografů řekl prezident festivalu Jiří Bartoška s okouzlující manželkou Andreou. Za ním na červený koberec vstoupil Marek Eben, který dělal doprovod bývalé první dámě Livii Klausové, jež do Karlových Varů jezdí pravidelně.

Dámy měly opět těžké hlavy z volby outfitu

Zejména dámy měly těžkou hlavu z toho, jak v dusném počasí neprohrát souboj s róbami a make-upem. Muži se zase snažili působit světovým dojmem, aby jejich obleky nevypadaly provinčně.

I když si o pozornost fotografů výrazně řekly Teraza Ramba, Jitka Schneiderová či Jana Plodková, možná největší potlesk od fanoušků sklidila „nesmrtelná teta“ Jiřina Bohdalová, která červený koberec rozzářila velkou dávkou energie a také až rošťáckým úsměvem.

Sledujte dále web Prima Ženy. Již v sobotu dopoledne totiž přineseme kritický pohled módní návrhářky Anny Tejklové, která kolem celebrit rozhodně nebude našlapovat po špičkách.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.