zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ewa Farna: Díky mateřství je můj život kompletní. Co bylo pro zlatou slavici nejtěžší?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David F. , Vydáno: 09.12.2021
Čerstvá zlatá slavice Ewa Farna promluvila o své nové desce Umami. Oblíbená zpěvačka tak odhalila nejen skrytý význam jeho názvu, ale například i komplikované pozadí vzniku alba během pandemie.

reklama

Populární zpěvačce s polskými kořeny Ewě Farne (28) se letos opravdu daří. Nejenže má na kontě Zlatého slavíka pro nejlepší zpěvačku, zároveň ale po sedmi letech vydává i novou desku zvanou Umami a do toho se za pár měsíců stane dvojnásobnou maminkou. Zpěvačka tak pochopitelně v čerstvém rozhovoru pro pořad Nový den na CNN Prima News doslova jenom zářila.

 

Farna přiznala, jak byla z letošního ocenění v soutěži Zlatý slavík nadšená. Výhra pro ni byla o to významnější, jelikož prý přišla v roce, kdy byla zpěvačka hudebně velmi aktivní. Kromě koncertů totiž vydává po dlouhých sedmi letech novou desku a k tomu zároveň slaví celých patnáct let na scéně.

„Jsem obrovsky nadšená, protože mi to dalo strašně moc práce. Na desce jsou písničky, díky kterým jsem dospěla. Je to moje první deska jako dospělé ženy, první deska mě jako mámy. Umami znamená pátá chuť. Umami mého života je mateřství, které zvýraznilo ostatní chutě mého života. Díky mateřství můj život zkompletněl,“ řekla k albu Farna.


Na Umami se údajně podíleli lidé z celé Evropy, jako příklady uvedla Farna Dánsko nebo Švýcarsko. Taková příležitost se pak podle slov zpěvačky naskytla především díky pandemii, na druhou stranu zpěvačka přiznává, že on-line produkce takového díla občas nebyla úplně snadná. Za podporu a velkou pomoc při tvorbě desky tak poděkovala primárně kytaristovi Janu Vávrovi ze skupiny Jananas, jenž jí prý pomáhal dát celé album koncepčně dohromady. Celý rozhovor s Ewou Farnou sledujte v úvodním videu.

Ewa Farna získala zlatého Slavíka

Zlatá slavice Ewa Farna: Dvě děti budou masakr! Nevím, co budu dělat

 

Ewa Farna má nový klip s názvem Tělo a ženám vzkazuje, ať se za své tělo nestydí.

Ewa Farna je těhotná. Oznámila zrození alba i nového života. A ukázala bříško

 

Ewa Farna promluvila o novém klipu Tělo.

Ewa Farna je dojatá: Devítiletá holčička díky klipu Tělo začala mít ráda svou jizvu

reklama

Související témata: Ewa Farna , zpěvačka , Zlatý slavík , děti , těhotenství , album , vznik , PANDEMIE

reklama

Přečtěte si také

reklama