Celebrity

10. listopadu 2021 17:43

Gabriela Kolinová

Ewa Farna je těhotná. Oznámila zrození alba i nového života. A ukázala bříško

Zpěvačka Ewa Farna je těhotná. Se svým partnerem Martinem Chobotem čeká druhého potomka. Radostnou novinku oznámila spolu s představením nové desky UMAMI. Farna už má dvouletého syna Artura.

„Tohle ‚dítě‘ v podobě alba se zrodí se začátkem prosince. Pak, jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka,“ napsala ke snímku.

Osmadvacetiletá Ewa Farna je maminkou dvouletého syna Artura, kterého má s manželem Martinem Chobotem. Sama Farna vždy bojovala s kily navíc. Pak zhubla, ale na břiše jí po porodu zůstaly malé jizvičky, takzvané strie. Jenže místo aby je schovávala, rozhodla se je ukázat, a podpořit tak ostatní ženy, aby se měly rády se všemi nedostatky. Necelé dva roky po porodu tak symbolicky vydala videoklip s názvem Tělo.

Ve videoklipu k singlu Tělo vystupují ženy, které ukazují popáleniny, jizvy po operacích, porodech nebo protézu. V písni se zpívá: „Co všechno moje už vydrželo.“ A Farna tím všem ženám vzkazuje: „Milujte své tělo i s chybami a važte si ho za to, co pro vás udělalo.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.