Celebrity

1. června 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Ewa Farna je dojatá: Devítiletá holčička díky klipu Tělo začala mít ráda svou jizvu

Ewa Farna v novém videoklipu oslavuje ženské tělo (zdroj: CNN Prima NEWS)

Zpěvačka Ewa Farna zaznamenala na svůj nový klip Tělo pozitivní ohlasy. Některé ji až dojaly k slzám. Maminka dvouletého Artura ve videoklipu sama odhalila strie na břiše, které jí zůstaly po těhotenství. A ženám vzkázala, aby na svá těla byly pyšné. A vypadá to, že u některých dívek to opravdu zafungovalo. A za to patří Ewě velký dík.

A co Ewu tak dojalo? „Napsala mi maminka devítileté holčičky, která má tři roky jizvu. Hrozně se za ni styděla a nechtěla chodit mezi kamarádky, ukazovat se v tílku a tak. A jak vyšla ta písnička, tak si tu jizvu hladí a má ji ráda,“ prozradila zpěvačka v pořadu Showtime. Klip prý dívce změnil hodně život. „Jizvu na těle bude mít pořád, ale tu jizvu na duši už nemá, a to je tak krásný, já jsem se dojala. Vidíte, že vaše práce má smysl,“ dodala Ewa se slzami v očích.

Sama ví, jaké je to zažívat šikanu kvůli tělu. Prakticky celý život čelila kritice médií za svou postavu. A přidávali se i různí hejtři: „Největší vzducholoď v Praze, tlustá vánočné ozdoba a obludárium roku. Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou. Teprve po mediální kyberšikaně jsem podlehla emočnímu jedení a začala se obalovat zvenku, abych uchránila to nejkřehčí uvnitř,“ poutá na svou novou píseň Farna.

V písničce Tělo zpívá o jeho nedokonalostech a povzbuzuje obyčejné ženy, aby své jizvy nebo šrámy navíc vnímaly jako součást svojí ženskosti. Ve vidoklipu vystupují ženy, které mají na těle jizvy po úrazech nebo závažných onemocněních. „Je to o přijetí změn na těle, které se vytvoří, a nemůžete s nimi dělat nic, než je přijmout nebo je mít přinejmenším rádi,“ sdělila Farna v pořadu Showtime. O klipu Tělo jsme psali TADY.

Mateřství mi dodalo sebevědomí, svěřila se Ewa Farna

Ona sama prý svému tělu začala opět věřit po porodu syna. „Já jsem své tělo měla ráda vždycky, ale problém s ním mělo moje okolí. A když vám všichni říkají, že to není dobrý, tak vy tomu svému tělu začnete přestat věřit,“ vysvětlila maminka malého Artura, kterého má s partnerem a muzikantem Martinem Chobotem. Mateřství jí zároveň dodalo trochu víc sebevědomí. „Dokážu se nad věci povznést. Když mi někdo říká, že nemám nohy do nebe, pousměji se a řeknu si, že odnosily nový život. To je pro mě důkaz navíc, že tělo je neuvěřitelné,“ sdělila Farna.

Zpěvačka v klipu sama odhalila strie po těhotenství. To chtělo asi velkou dávku odvahy? „Když jsem viděla holky, jaké mají problémy a jak velké mají jizvy, říkala jsem si ,ty bláho, přece tady nebudu dělat drahoty‘. Postavila jsem se s nimi do řady a ony mi řekly, že když to na place udělám já, i když jizvu nemám bůhvíjak obrovskou, tak zruším vizi holek z plakátu. A ukážu, že je úplně jedno, jestli má někdo peníze nebo slávu, protože některé problémy máme úplně stejné,“ svěřila se Farna.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.