Ewa Farna předvedla netradiční model. Je znovu těhotná? Jsem šťastná, říká

Média spekulují, že je Ewa Farna těhotná

Ewa Farna nedávno oslavila své osmadvacáté narozeniny. A v rámci oslavy prožila jeden obyčejný, ale pro ni velmi vzácný večer v Karlových Varech. Média spekulují, zda není zpěvačka podruhé těhotná. Možná za to může netradiční model, který na koncert oblékla. Těhotenství sice Eva nepotvrdila, ale svěřila se, že je šťastná.

Ewa Farna vystoupila na filmovém festivalu v Karlových Varech na benefičním koncertě pro křídla v rámci projektu Piana do škol. Poprvé vystupovala v brýlích. Je to snad nová image? „Já jsem brýle nenosila, není to image, je to nutnost. Většinou je mám tak zapatlaný, že stejně nevidím, no. Na řízení používám brýle na dálku. Lidi mě podezřívají, že je to image, ale je to čistě praktická záležitost,“ vysvětlila v pořadu Showtime. Evě to slušelo, ale média si nemohla nevšimnout neobvyklého kostýmu a hned spekulovala o dalším těhotenství. To Eva nepotvrdila, ani nevyvrátila.

Každopádně je rozesmátá a spokojená. „Já jsem tady tři hodiny strávila na make-upu a oblečení, věnovala jsem tomu víc péče než jindy. Cítím se dobře, máme spoustu koncertů, desku, k tomu ranní nekompromisní dětský budíček, ale jsem ráda po roce pauzy,“ prozradila maminka dvouletého Artura.

Ewa Farna sice nedávno oslavila narozeniny, ale dárky spíš rozdává. Fanouškům brzy nadělí desku. Vyjde po sedmileté pauze v češtině a polštině a zpěvačka bez nadsázky říká, že práce na ní byl porod. „Myslím, že deska je vyrovnaná a je z ní cítit ženskost a dospělost jako už v první písničce Tělo. Inspirovalo mě ženství, mateřství, není to ale dětská deska,“ objasnila zpěvačka, která nedávno slavila úspěch s tím, že se dostala na reklamní plochu na Times Square.

A co Ewě udělalo naposledy radost? Třeba to, že mohli jít s mužem na večeři a do kina. Maminky malých dětí to jistě pochopí. „Byli jsme na Deníčku moderního fotra podpořit kamarádku Terezu Ramba. Jsem ráda za obyčejné věci, že můžeme s mužem na večeři a v klidu posedět,“ dodala Ewa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.