zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Ewa Farna a její Tělo na Times Square: To pohladí po egu! Co jí vzkázala Tereza Ramba?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kolinová , Vydáno: 18.06.2021
To je pecka. Zpěvačka Ewa Farna se s písničkou Tělo dostala na jedno z nejprestižnějších míst světa - na Times Square v New Yorku. Její billboard visí na nejrušnější křižovatce v americké metropoli. Toto místo zároveň patří mezi nejdražší a nejžádanější reklamní prostory vůbec! Co na takový úspěch říká ona sama? „To vás pohladí po egu!“

reklama

Kolem plochy na Times Square denně projde 500 tisíc lidí a podle některých odhadů vyjde pronájem reklamního místa až na tři miliony dolarů za měsíc. Ewa Farna se tu objevila v kampani hudební platformy Spotify díky svému klipu Tělo. Psali jsme o něm tady. 

„Mám obrovskou radost, je to strašná pocta, protože být na Times Square je samozřejmě 'ego buster', to vás pohladí po egu, jak se říká,“ svěřila se Ewa se svými pocity v pořadu Showtime. Zároveň přiznala, že neví, zda si písničku díky reklamě pustí více lidí. „Spíš je to taková image záležitost, něco, co, si může člověk dát za rámeček, do CV. A něco, co je působivé,“ doplnila.

Ewa Farna na Times Square.
Autor: CNN Prima News Ewa Farna na Times Square.

Pro Ewu byla reklama velkým překvapením. Z firmy jí psali asi dva dny dopředu, zda jí nevadí, že její tvář bude na velkém billboardu. „Já vlastně vůbec nevím, proč si mě vybrali, jenom vím, že zařadili moji písničku Tělo jako jedinou českou písničku do playlistu Equal na tento měsíc, což je celosvětový playlist, který má 750 tisíc posluchačů. A z toho mě vybrali na Times Square spolu s dalšími zpěvačkami z celého světa,“ vysvětlila a dodala, že je nadšená: „Já jsem strašně ráda, že se to tam bude takhle dva dny točit dokola.“

Ewa Farna promluvila o novém klipu Tělo.

Ewa Farna je dojatá: Devítiletá holčička díky klipu Tělo začala mít ráda svou jizvu

Ewa se zařadila do playlistu, kterým Spotify bojuje za rovnoprávnost žen v hudebním průmyslu. „Nemám problém se k takové kampani připojit, to bych byla asi sama proti sobě,“ dodala. Reakce na písničku ji dojímají. Napsala jí i maminka devítileté holčičky, která díky písni Tělo přijala svoji jizvu, za kterou se styděla. 

Písnička Tělo má českou i polskou verzi. Nabízí se otázka, jestli Ewa neplánuje i anglickou verzi? „Nebyl by to asi autentický pocit zpívat pro lidi, kteří mě vůbec neznají, protože si myslím, že ta písnička Tělo rezonuje v kontextu toho, jak jsem vnímána tady na těch dvou trzích, a s čím si mě lidé spojují,“ objasnila Farna. 

Tereza Ramba: Myslela, že je to sranda! Mám radost. Ženský vpřed!

Zprávu o úspěchu Ewy Farne zaznamenala i herečka Tereza Ramba Voříšková, která je nyní s mužem a synem na dovolené. Na svém Instagramu přiznala, že si nejprve myslela, že jde o fotomontáž. Když zjistila, že billboard na Times Square je pravý, měla obrovskou radost: "Ty tam, Ewo, visíš. Já jsem na tebe tak pyšná, to je neuvěřitelný. Je to strašný úspěch, gratuluju ti, mám z toho obrovskou radost. A říkám: 'Ženský vpřed!' Strašně ti to tam sluší. A hlavně visíš na Times Squere,“ neskrývala nadšení herečka. 

Ewa Farna má nový klip s názvem Tělo a ženám vzkazuje, ať se za své tělo nestydí.

Ewa Farna: Nestyďte se za své tělo! V novém klipu ukázala i strie po porodu

reklama

Související témata: Ewa Farna , tělo , Tereza Ramba , strie , porod , matky

reklama

Přečtěte si také

reklama