Celebrity

18. června 2021 15:33

Gabriela Kolinová

Ewa Farna a její Tělo na Times Square: To pohladí po egu! Co jí vzkázala Tereza Ramba?

Ewa Farna a její Tělo v reklamě na Times Square

To je pecka. Zpěvačka Ewa Farna se s písničkou Tělo dostala na jedno z nejprestižnějších míst světa - na Times Square v New Yorku. Její billboard visí na nejrušnější křižovatce v americké metropoli. Toto místo zároveň patří mezi nejdražší a nejžádanější reklamní prostory vůbec! Co na takový úspěch říká ona sama? „To vás pohladí po egu!“

Kolem plochy na Times Square denně projde 500 tisíc lidí a podle některých odhadů vyjde pronájem reklamního místa až na tři miliony dolarů za měsíc. Ewa Farna se tu objevila v kampani hudební platformy Spotify díky svému klipu Tělo. Psali jsme o něm tady. „Mám obrovskou radost, je to strašná pocta, protože být na Times Square je samozřejmě 'ego buster', to vás pohladí po egu, jak se říká,“ svěřila se Ewa se svými pocity v pořadu Showtime. Zároveň přiznala, že neví, zda si písničku díky reklamě pustí více lidí. „Spíš je to taková image záležitost, něco, co, si může člověk dát za rámeček, do CV. A něco, co je působivé,“ doplnila.

Pro Ewu byla reklama velkým překvapením. Z firmy jí psali asi dva dny dopředu, zda jí nevadí, že její tvář bude na velkém billboardu. „Já vlastně vůbec nevím, proč si mě vybrali, jenom vím, že zařadili moji písničku Tělo jako jedinou českou písničku do playlistu Equal na tento měsíc, což je celosvětový playlist, který má 750 tisíc posluchačů. A z toho mě vybrali na Times Square spolu s dalšími zpěvačkami z celého světa,“ vysvětlila a dodala, že je nadšená: „Já jsem strašně ráda, že se to tam bude takhle dva dny točit dokola.“

Ewa se zařadila do playlistu, kterým Spotify bojuje za rovnoprávnost žen v hudebním průmyslu. „Nemám problém se k takové kampani připojit, to bych byla asi sama proti sobě,“ dodala. Reakce na písničku ji dojímají. Napsala jí i maminka devítileté holčičky, která díky písni Tělo přijala svoji jizvu, za kterou se styděla.

Písnička Tělo má českou i polskou verzi. Nabízí se otázka, jestli Ewa neplánuje i anglickou verzi? „Nebyl by to asi autentický pocit zpívat pro lidi, kteří mě vůbec neznají, protože si myslím, že ta písnička Tělo rezonuje v kontextu toho, jak jsem vnímána tady na těch dvou trzích, a s čím si mě lidé spojují,“ objasnila Farna.

Tereza Ramba: Myslela, že je to sranda! Mám radost. Ženský vpřed!

Zprávu o úspěchu Ewy Farne zaznamenala i herečka Tereza Ramba Voříšková, která je nyní s mužem a synem na dovolené. Na svém Instagramu přiznala, že si nejprve myslela, že jde o fotomontáž. Když zjistila, že billboard na Times Square je pravý, měla obrovskou radost: "Ty tam, Ewo, visíš. Já jsem na tebe tak pyšná, to je neuvěřitelný. Je to strašný úspěch, gratuluju ti, mám z toho obrovskou radost. A říkám: 'Ženský vpřed!' Strašně ti to tam sluší. A hlavně visíš na Times Squere,“ neskrývala nadšení herečka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.