Jaký bude rok 2021 pro všechny Lvy? Prožijí náročné období, ale uvěří v zázraky

Pro znamení Lva je rok 2021 opravdu náročný, jenomže osud vyzval na zteč královské znamení, a to ukáže všem a nejvíce samo sobě, že se hned tak nedá a že vždy a za všech okolností vítězí. Vítězstvím bude pro ně i rok 2021.

V prosinci minulého roku se planety Jupiter a Saturn přesunuly do znamení Vodnáře a odsud uzavírají na Slunce Lvů aspekt, který astrologie nazývá opozice. Ta obvykle působí blokujícím způsobem. Člověk se pohybuje mezi dvěma póly, stanovisky, dvěma rozdílnými oblastmi zájmu, které se svojí povahou navzájem vylučují, nebo je těžké najít mezi nimi soulad. Toto dilema Lvy postihne zejména v oblasti jejich partnerských vztahů, a to i obchodních. Navíc planeta revoluce a překvapení Uran do života Lvů vnese náhlé změny, zmatky a chaos, které Lvi příliš nevyhledávají. Jenomže právě tyto velké změny Lvům nesou velké příležitosti. Všem, a hlavně sami sobě mohou dokázat, že jsou králové a královny, že nepřízně osudu se hned tak nezaleknou a že se stávají navzdory všem protivenstvím vítězi. Budeme jim držet palce.

V čem se Lvům bude v roce 2021 dařit nejvíce?

V partnerských vztazích. Ale rozhodně to nebudou mít jednoduché. Vypadá to, že se už nebudou moci spolehnout jen na svoji neodolatelnost a sebevědomí. Čeká je tvrdá práce. Budou muset svým partnerům dokázat, že jsou doopravdy těmi jedinečnými, nepostradatelnými a nejvíce okouzlujícími partnery, milenci a milenkami. A oni to dokážou. Palce jim totiž drží samotný král všech bohů Zeus, symbolizovaný planetou Jupiter. Ve chvíli, kdy se bude zdát, že je vše ztraceno, shlédne z nebes a svým pozemským soukmenovcům Lvům dopřeje boží ochrany.

Kde na Lvy číhá největší nebezpečí?

Skoro všude. Rok 2021 je pro ně opravdu náročný a oni budou muset být skutečně ostražití a hlavně pilní. Nic nedostanou zadarmo, vše si budou muset vysloužit. Budou muset odhalit mnohá tajemství o fungování společnosti i o sobě samých, nakonec však rozlousknou „hádanku života“, pochopí, co je jejich posláním, a opět zvítězí.

Co mohou Lvi roce 2021 nejvíce vylepšit?

Svoji budoucnost. Čemu letos Lvi postaví základy, z toho budou mít prospěch po několik dalších let. V tomto roce zejména zrozenci první dekády znamení by se neměli obávat nebo zaleknout jakékoliv nové výzvy, která jim vstoupí do cesty. Výzvy jsou tu proto, abychom se stali velkými, a to se obvykle Lvům líbí. Všichni Lvi by měli vzít rozum do hrsti a s rozvahou, odvahou a hrdinstvím vstoupit do roku, který je může nasměrovat k vysněným výšinám. Lehké to ale mít nebudou.

Zajímají vás ostatní znamení? Základní předpověď na rok 2021 najdete zde

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.