Jaký bude rok 2021 pro všechny Panny? Nadále je bude provázet přízeň hvězd

Rok 2020 byl historickým a společenským předělem pro mnoho z nás. Pro znamení Panny však nemusel být v mnoha ohledech jen nepříznivý. Toto znamení mohlo z událostí minulého roku vyjít posíleno. Tento pro ně pozitivní trend by měl pokračovat i v roce 2021.

Panny by měly těžit ze všeho, co dokázaly v uplynulém roce, ve kterém se naučily mnoho nového a ubezpečily se, že úspěšně zvládnou i nemožné. V tomto roce se pro ně situace trochu zklidní, události do jejich životů nebudou vstupovat tempem „jak když hrom bije“, ale najdou si více času na sebe. Dokážou najít správný životní rytmus, díky němuž si upevní jednak svoje nabyté postavení a jednak vylepší svoji fyzickou a duševní kondici. Rok 2021 je pro Panny rokem zdraví a rokem duševní hygieny. Je to i rok, kdy mohou vylepšit vztahy se svými podřízenými nebo se svými šéfy.

Pokud milé Panny čekají na další zajímavé příležitosti zejména v oblasti vzdělávání, studia, osvojování si nových poznatků, čekají správně. Zejména zrozenci první dekády mohou být v tomto ohledu nadmíru úspěšní. Ty Panny, které se narodily ve třetí dekádě znamení, mohou navíc očekávat i výrazný nárůst životní energie a síly podnikat i nemožné.

V čem se bude dařit Pannám v roce 2021 nejvíce?

Ve vylepšování svého zdraví a fyzické kondice. Mohou se zbavit starých zlozvyků, duševních strachů a různých neuróz. Mnohé Panny se mohou vyléčit i z dlouhodobých neduhů nebo jim bude poskytnuta adekvátní zdravotní péče, aby se jich konečně zbavit mohly. Některé dokonce prožijí něco, čemu říkáme znovuzrození, mohou omládnout, zkrásnět. Ty, které chtějí založit rodinu a zplodit potomka, mohou dosáhnout i této mety.

Kde na Panny číhá největší nebezpečí?

V idealizování si svých partnerských vztahů nebo v nerealistických očekáváních. Panny by si měly uvědomit, že nikdo není dokonalý – koneckonců ani ony ne – měly by slevit ze svých často nesplnitelných nároků na ty druhé a vnímat je trochu více realisticky. A naopak, měly by nenalítnout na romantické představy o sobě i druhých, neutápět se v mylných domněnkách a nečinně se netrápit něčím, co nelze změnit.

Co mohou Panny v roce 2021 nejvíce vylepšit?

Kromě svého zdraví si Panny v tomto roce mohou do života pustit více radosti. Mohou začít podnikat, vytvářet něco zcela nového a kreativního, co je bude skutečně bavit a uspokojovat. Radost jim také udělají jejich potomci. Možná některé Panny založí novou rodinu nebo se jim splní dávný sen a ony podniknou něco, na co by si v životě „před pandemií“ nikdy netroufly.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.