Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

Velký čínský horoskop: Co vás čeká v roce ohnivé Opice?

Vydáno: 08.02.2016
Letošnímu roku vládnou ohnivý Mars a ohnivá Opice
Letošnímu roku vládnou ohnivý Mars a ohnivá Opice Autor: Thinkstock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Lidé odpradávna chtěli znát svoji budoucnost, dotazovali se na ni různými prostředky. Jednou z nejefektivnějších cest je astrologie. Naše západní pracuje s dvanácti znameními, které svoji vládu střídají po celý rok. Východní astrologie pracuje s dvanáctiletými cykly, kdy každý rok vládne jedno znamení.

Čínská astrologie je propojená s taoismem, učením, které říká, že vše v našem světě má energii, která se dělí na dvě božské síly – mužskou jang a ženskou jin. Obě tyto síly nebo také protiklady se doplňují a neustále proměňuji, a tvoří tak vyvážený celek. Staří mudrci také věděli, že náš svět je postaven z pěti základních prvků – ohně, země, kovu, vody a dřeva, které ovlivňují kvalitu jednotlivých cyklů.

Co nás čeká v novém roce 2016?

Podle západní astrologie je vládcem ohnivý Mars a podle čínské astrologie ohnivá Opice, která je velmi bystrá a také rychlá. Můžeme se těšit na náhlé změny (které např. představuje tarotová karta Věž). Měli bychom být připraveni, zvláště ti, kteří si vše rádi plánují, že „prozřetelnost“ zařídí nenadálé zvraty, se kterými se budeme muset vyrovnat. Kvalita tohoto roku ukazuje na nutnou flexibilitu a pružnost, nesmí nám chybět ani nadhled a hravost. Opatrní bychom měli být zvláště v oblasti financí. Měli bychom zacházet s penězi a investicemi zodpovědně, vše dobře rozmyslet, sbírat informace a rady, jinak nás čekají nemilé ztráty. 

Rok ohnivé Opice začíná 8. února 2016. Najděte si podle roku narození své znamení a přečtěte si, co vás čeká:

ČÍNSKÝ HOROSKOP PRO 12 ZNAMENÍ

 

Mohlo by vás taky zajímat:

Velký horoskop na rok 2016 pro všechna znamení

Nahlédněte trochu do budoucnosti. Jak na tom budete příští rok se zdravím, s prací, s láskou a vztahy nebo s penězi? Která čísla vám přinesou štěstí? Co pro vás bude důležité a na co si dát pozor?

Beran

Berani jsou lidé narození mezi 21. březnem a 20. dubnem

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Začátkem roku nebudete úplně vědět, co máte od své práce očekávat a kam zaměřit svoji energii. To vám vydrží do února a následně vám už dojde, že nejlepším řešením je navázat na úspěchy v minulosti. V jarním období pocítíte samotu a přijde vám, že je vše jen na vás a nikdo vám nepomůže. Možná se dostanete i do sentimentální nálady a budete vzpomínat. Přes léto vše proběhne tak, jak si to naplánujete a zařídíte. Ke konci roku vám pomůže muž, který k vám chová i nějaké city. Pracovně bude rok mnohem klidnější než ty minulé.

Peníze

Vaše peníze se na začátku roku začnou hýbat. Možná zrušíte nějaké spoření nebo vše, co máte uloženo, dáte na jiný účet. Prostě začnete se svými penězi něco dělat a přesouvat je. Na jaře se vám bude finančně velice dobře dařit. Žádné strádání. A nakonec zjistíte, že máte opravdu dostatek peněz na vše, co potřebujete. V létě buďte obezřetní, protože můžete přijít o peníze, což hrozí až do konce roku. Může dojít k náhlým ztrátám a nešťastným investicím. Finančně na tom ale budete celkově dobře, jen více přemýšlejte, kam investujete.

Zdraví 

Nejvíce se zaměřte na oblast krvetvorby, můžete mít zhoršený krevní obraz. Na jaře vám bude chybět jód, a tak se oslabí štítná žláza. Postačí přidat do jídelníčku více ryb a bude to v pořádku. V létě si dejte pozor na úpal a problémy s kůží. Na podzim zažijete hormonální bouři a také reprodukční orgány mohou trochu zlobit. Koncem roku budete opět řešit svůj krevní obraz, vše by mělo dobře dopadnout.

Láska a vztahy

Někdo z vašich blízkých k vám má velice majetnický vztah, ale vy mu to dovolujete. Vlastně vám takový vztah vyhovuje. Ve vztahu si dejte pozor na zavírání očí před problémy z minulosti, protože na jaře se znovu objeví a budete je muset řešit. Není řešením je opět odložit, nepustilo by vás to dál do důležitějších záležitostí týkajících se vztahu. Na konci léta se už budete radovat a vztah vás bude naplňovat. Uvědomíte si, že máte vedle sebe někoho, kdo je pro vás oporou a stálicí. Ke konci roku se vztahy odsunou do pozadí, protože vás zcela pohltí práce, bude vás však bavit. Celý rok vám lidé kolem vás budou něco závidět v souvislosti se vztahem. Nevšímejte si toho, je to zbytečné řešit.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 22. 2., 2. 7., 9. 10., 25. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016: říjen

Na co si dát pozor v roce 2016:

Tento rok je pro vás důležité, abyste dokončili vše, co jste započali už v minulých letech. Všechny projekty, které jste neukončili, vás budou pronásledovat, a tak se snažte tomu předejít.

Co vám rok 2016 přináší:

Celý rok budete mít jednu schůzku za druhou – pracovní schůzky, ale i setkání s přáteli. Také se začnete víc objevovat ve společnosti, což vám přinese další dobré kontakty. 

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

V tomto roce je důležité uvědomit si, co od života opravdu chcete. Co je pro vás důležité a zda vaše hodnoty jsou stále stejné. Tím, že si nastavíte cíl, se věci dají do pohybu, a to, co delší dobu jen stálo, se začne hýbat neuvěřitelnou rychlostí. Musíte jen určit ten správný směr.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Březen – znamení Ryb se pokuste vyhnout, nepřinesou vám nic dobrého ani v práci ani v lásce.

Rada pro vás na rok 2016: Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl a pokyn, co je pro vás správné. Spolehněte se, že se tak jako tak někdy budete muset rozhodnout. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím jenom vyčkávat. Nemůžete se NE-rozhodnout!

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): křišťál

Vaše šťastná čísla pro rok 2016: 8, 23, 45, 67, 70, 86

 

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – je nutné řešit ty opravdu důležité věci, ostatní odložte, bude na to čas jiný měsíc.

Únor – klidně si vezměte dovolenou, protože budete mít měsíc plný pohody, klidu a odpočinku.

Březen práce vás bude pronásledovat i v noci. Budete mít nabitý měsíc plný pracovních schůzek a krátkých termínů. 

Duben měsíc plný beznaděje a depresí. Náročný měsíc, ale nakonec ho zvládnete.

Květen – po náročném měsíci budete odpočívat a nebudete chtít nic řešit. To se vám podaří. Odsunete všechny problémy na jiný měsíc.

Červen – S něčím nebo s někým se rozloučíte. Bude to měsíc, kdy něco končí. Musíte postavit nové základy, protože ty staré zboříte.

Červenec – úspěšný měsíc, kdy můžete potkat muže, který má vysoké postavení a bude vám nakloněn. Díky němu se vám bude dařit. 

Srpen vše bude jako na vahách. Jednou nahoře a jednou dole. Nemusíte se obávat, vše se děje ve jménu spravedlivosti.  

Září čekají vás cesty a cestování. Možná pojedete na podzimní dovolenou nebo prodloužený víkend. V každém případě si to užijete.

Říjen máte tolik sil, že můžete i hory přenášet. Tento měsíc zvládnete vše, co si určíte, a ničeho se nemusíte obávat. Čeká vás měsíc plný úspěchů a odvahy.  

Listopad měsíc, který i pro vás bude tajemstvím. Nechte se překvapit.

Prosinec hádky, nedorozumění a únava. Na konci roku budete vyčerpaní a nebude se vám chtít se s nikým dohadovat. Nějaké hádky vás však neminou, ale jen mírné.

 

 

 

 

Horoskop lásky na rok 2016 pro všechna znamení

Láska je velká čarodějka a také umí být velmi proměnlivá. Překvapí vás v příštím roce?

Beran

Beran

Někdo z vašich blízkých k vám má velice majetnický vztah, ale vy mu to dovolujete. Vlastně vám takový vztah vyhovuje. Ve vztahu si dejte pozor na zavírání očí před problémy z minulosti, protože na jaře se znovu objeví a budete je muset řešit. Není řešením je opět odložit, nepustilo by vás to dál do důležitějších záležitostí týkajících se vztahu.

 

Na konci léta se už budete radovat a vztah vás bude naplňovat. Uvědomíte si, že máte vedle sebe někoho, kdo je pro vás oporou a stálicí.

 

Ke konci roku se vztahy odsunou do pozadí, protože vás zcela pohltí práce, bude vás však bavit.

 

Celý rok vám lidé kolem vás budou něco závidět v souvislosti se vztahem. Nevšímejte si toho, je to zbytečné řešit.

Finanční horoskop: Která znamení utrácejí nejvíc peněz?

Znamení horoskopu se liší nejen z pohledu vlastností, citů a vztahů, ale také z hlediska přístupu k financím. Temperamentem oplývající ohnivá znamení Berana a Lva jsou typická svým nekontrolovaným přístupem k výdajům. Domácí rozpočet si naopak bedlivě střeží Štíři a Kozorozi, kteří dvakrát promyslí, za co své peníze utratí. Jak jste na tom vy?

Vodnář

horo - vodnar

Nadhled nejen v životě, ale také ve financích. Tak by se dala charakterizovat vzdušná povaha Vodnářů. I když Vodnáři působí jako lidé, kteří peníze příliš neřeší, opak je pravdou. Zvláště s věkem se stávají více ostražití a snaží se k financím přistupovat s rozvahou. Mladistvá léta bývají bujará. Není jim líto utratit téměř jakýkoli obnos za svou zábavu i pro potěšení ostatních.

 

S přibývajícími léty si stále více uvědomují hodnotu peněz a snaží se výdaje promýšlet. Jejich povaha jim ale rozhodně nedovolí propadnout přehnanému šetření a občas podléhají momentálním potřebám. Proto se jim vyplatí plánovat a udržovat přehled o financích.

Článek je zařazen v: čínský horoskop, rok ohnivé opice, horoskop na rok 2016
Reklama