Horoskopy

8. února 2016 04:12

Anna Kopečková

Velký čínský horoskop: Co vás čeká v roce ohnivé Opice?

Velký čínský horoskop: Co vás čeká v roce ohnivé Opice?

Lidé odpradávna chtěli znát svoji budoucnost, dotazovali se na ni různými prostředky. Jednou z nejefektivnějších cest je astrologie. Naše západní pracuje s dvanácti znameními, které svoji vládu střídají po celý rok. Východní astrologie pracuje s dvanáctiletými cykly, kdy každý rok vládne jedno znamení.

Čínská astrologie je propojená s taoismem, učením, které říká, že vše v našem světě má energii, která se dělí na dvě božské síly – mužskou jang a ženskou jin. Obě tyto síly nebo také protiklady se doplňují a neustále proměňuji, a tvoří tak vyvážený celek. Staří mudrci také věděli, že náš svět je postaven z pěti základních prvků – ohně, země, kovu, vody a dřeva, které ovlivňují kvalitu jednotlivých cyklů.

Co nás čeká v novém roce 2016?

Podle západní astrologie je vládcem ohnivý Mars a podle čínské astrologie ohnivá Opice, která je velmi bystrá a také rychlá. Můžeme se těšit na náhlé změny (které např. představuje tarotová karta Věž). Měli bychom být připraveni, zvláště ti, kteří si vše rádi plánují, že „prozřetelnost“ zařídí nenadálé zvraty, se kterými se budeme muset vyrovnat. Kvalita tohoto roku ukazuje na nutnou flexibilitu a pružnost, nesmí nám chybět ani nadhled a hravost. Opatrní bychom měli být zvláště v oblasti financí. Měli bychom zacházet s penězi a investicemi zodpovědně, vše dobře rozmyslet, sbírat informace a rady, jinak nás čekají nemilé ztráty.

Rok ohnivé Opice začíná 8. února 2016. Najděte si podle roku narození své znamení a přečtěte si, co vás čeká:

ČÍNSKÝ HOROSKOP PRO 12 ZNAMENÍ

Mohlo by vás taky zajímat:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.