Horoskopy

11. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 11. říjen

Necháme se vést intuicí, tělo nám samo řekne, co mu prospívá. Dnes se energie potravy plně transformuje na energii astrální. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Je čas pro změny; ale chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát, a to je také hlavní téma znamení Štíra.

Luna ve Štíru - přibývá

symbol Jednorožec

V době Luny ve Štíru podpoříme vylučovací systém a nezapomínáme ani na pečlivou intimní hygienu. Naše psychika může být citlivější, proto se snažíme nevyhledávat stresující situace, ani lidi, kteří nás stresují. Procházka, masáž nebo i koupel nám pomůže aktivovat léčivou sílu vlastního těla.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Připravíme si kapustové karbanátky, nebo celerové bramboráky, nechceme-li vařit, zajdeme do indické restaurace nebo do vegetariánské restaurace. K podpoře a pročištění močových cest si uvaříme čaj ze zlatobýlu celíku, hodně pijeme, v období podzimu dáme přednost teplým, čajovým nálevům.

Vybereme kontrastní černou a bílou. Vhodný je černý turmalín nebo fenakit.

Může se nám líbit mimóza nebo vanilka.

KTERÁ BARVA SE NEJVÍCE HODÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ? ZDE NAJDETE ODPOVĚĎ!

Sdílejte článek
Štítky restaurace karbanátek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.