Horoskopy

14. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 14. říjen

Dnes máme silné napojení na univerzum, a jsou-li naše úmysly čisté, mají naše modlitby a přání velkou sílu. Měli bychom si dát pozor na to, co si přejeme; naše sny se mohou vyplnit. Vyhneme se masu a stravě, která nás zatěžuje, také povzbuzujícím látkám a nápojům.

Luna ve Střelci – přibývá

symbol Žezlo

Pokud možno nepřetěžujeme kyčle, boky, holeně. Pohyb nám svědčí, ale nepřeháníme ho. Věnujeme pozornost lýtkům a oběhovému systému. Zajdeme si na lymfatickou masáž, nebo na vyčištění a regeneraci pleti, mnoho procedur zvládneme i v domácím prostředí.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Nejíme ostré a slané pokrmy, uvaříme si boršč, pro ty, kteří jedí rádi maso je ideální krůtí nebo libové hovězí, nezapomeneme ani na méně tučné ryby. Vynecháme dezerty, dortíky a různé „nedělní“ laskominy ke kávě.

Vybereme červenou nebo oranžovou. Vhodným kamenem je almandin nebo ohnivý opál.

Bude se nám líbit pačuli nebo cedr.

KTERÁ BARVA SE NEJVÍCE HODÍ K VAŠEMU ZNAMENÍ? ZDE NAJDETE ODPOVĚĎ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.