Horoskopy

19. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. říjen

Den, který přeje lásce přátelské, rodičovské i milostné.  Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Snažíme se lásku realizovat ve všech jejích podobách - přátelskou pomocí, úsměvem, darem, nebo časem věnovaným druhému.

Luna ve Vodnáři - přibývá

symbol Srdce

Prospěje nám pohyb, zvolíme umírněnější sportovní aktivity, procházku, zajdeme si na masáž - zvláště beder a nohou. Luna ve Vodnáři je vhodná pro barvení, melírování i tónování vlasů. Můžeme zajít do sauny, nebo na havajskou masáž s kameny, obojí podpoří náš krevní oběh a lymfu.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Dopřejeme si zapékaný květák, zelené lusky, brokolici nebo rybu, zdravé dobroty, po kterých neztloustneme. Pijeme čaj maté, má příjemnou kouřovou chuť, a především podporuje cévní systém, obsahuje rutin. Po večeři si dáme skleničku piva, obsahuje chmel, který zklidňuje nervovou soustavu.

Pěknou kombinací je písková a modrá. Ozdobíme se šperkem s jaspisem nebo modrý topazem.

Může nám vonět borovice nebo meduňka.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.