Horoskopy

21. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 21. říjen

Den, kdy můžeme správně vyhodnotit získané informace, můžeme díky tomu vyřešit  různé vlekoucí se pracovní nebo osobní záležitosti. Na dnešek si naplánujme plánování budoucnosti a nových cílů, na které se chceme zaměřit.

Luna v Rybách – přibývá

symbol Trubka

Cokoliv dnes uděláme pro své nohy, působí pozitivně, masáže, chůze, uvolňující cvičení i koupele. Reflexní masáží chodidel, díky níž aktivujeme celé tělo, podpoříme práci lymfatického systému. Nezapomene ani na prsty na nohou, které po masáži natřeme měsíčkovou nebo kostivalovou mastí.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Dnes si dopřejeme bohatý nedělní oběd, vybereme si potraviny, které máme rádi. Večer konzumuje libové maso, špagety, nebo dušený pórek. Snažíme se hodně pít, kvalitní džusy, čistou vodu, čaj rooibos, nebo zelený čaj s jasmínem.

Vybereme blankytně modrou nebo hnědou. Krásným kamenem je akvamarín nebo bronzit.

Svůj prostor provoníme mátou nebo šalvěji.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.