Horoskopy

29. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. říjen

Dnes se nám daří nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co nám neslouží, můžeme se zbavovat různých zlozvyků.

Luna v Raku - ubývá

symbol Ganéša

Čas je plný emocí a očekávání lásky a porozumění od druhých, přeje rodinným setkáním, jsme otevření, dokážeme své city dávat ostatním najevo.

V těchto dnech je důležitá psychická kondice, již posílíme vědomým dýcháním, jsme opatrnější na naše zažívání, které velmi souvisí s naší psychickou pohodou a naladěním. Dopřejeme naší duši příjemné zážitky kulturu, procházky a pozitivní vjemy, které nás „naladí do pohody.“

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Luna je ve fázi ubývající, proto si v těchto dnech můžeme pochutnat na dobrotách, kterým se jinak raději vyhýbáme. Jestliže si dnes dopřejeme, můžeme zítra vynechat oběd nebo večeři, a dát si jen lehký salát nebo ovoce, nebudeme si nic vyčítat. Pijeme nesycenou vodu, nebo čaj roibois.

Pozor na alkohol, kávu, nemyjeme ani nestříháme vlasy, slábnou.

Vybereme světle modrou nebo zelenou. Krásným kamenem je larimar nebo chryzopras.

Bude nám vonět růže nebo vanilka.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Sdílejte článek
Štítky láska emoce RAKO Ganéša

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.