Horoskopy

31. října 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 31. říjen

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení - jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Raku - ubývá

symbol Medvěd

Prospěje nám trocha pohybu, z práce jdeme pěšky, nepoužíváme výtah, vyjdeme si na večerní procházku. Tělo potřebuje vydat energii, ale nepřeháníme to s náročným cvičením ve fitness centru. Pečujeme o pleť, nezapomínáme ani na dekolt a prsa.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Luna je ve fázi ubývání, můžeme si dát to, co máme rádi, také sladké pokrmy, které mohou být i jako hlavní jídlo. Přednost dáme celozrnnému pečivu, kvalitním mléčným výrobkům a zahřívajícím pokrmům a nápojům. Pro dobré zažívání poslouží fenyklový nebo mátový čaj.

Zkombinujeme šedou a bílou.

Z říše kamenů vybereme labradorit nebo křišťál.

Může nám vonět fialka nebo vetiver.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ŘÍJNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky energie pokrm

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.