Horoskopy

18. listopadu 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 18. listopad

Tento den přeje lásce ve všech jejích aspektech. Otevíráme svá srdce i mysli a naplňujeme se energií lásky. Ve dnech  přecitlivělé a obětavé Luny v Rybách je zapotřebí hlídat míru své otevřenosti a empatie, abychom se nestali obětí druhých lidí...

Luna v Rybách – přibývá

symbol Srdce

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému - nejlépe manuální masáží. Naučíme se ovládat reflexní masáž. Pustíme si oblíbenou hudbu nebo film.

[[nid:5466643]]

Máme-li chuť na sladké, dopřejeme si je ráno nám dodají energii pro celý den. V poledne a večer konzumujeme zeleninu vařenou v páře, aby se zachovaly všechny vitamíny a zdravé látky. Pěstíme pokožku celého těla i vlasy, na které naneseme např. opunciový olej.

Přednost dáme světle modré nebo růžové. Z říše kamenu vybereme apatit nebo kunzit.

Vůně borovice nebo myrhy nám evokuje vánoce.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LISTOPADU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky láska energie Vánoce masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.