Horoskopy

2. listopadu 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. listopad

Je čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Obklopíme se předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, ladíme psychiku pomocí hudby, nebo koupele při svíčkách. Učíme se vnímat svůj dech, zklidníme se pomocí jógových cvičení asánu.

Luna ve Lvu - ubývá

symbol Želva

Naše srdce i oběhový systém potřebují k správnému fungování pohyb, jdeme na procházku nebo si zaběhat. Večer si dáme skleničku červeného vína v umírněné míře, podle lékařů i vědeckých výzkumu víno chrání naše srdce.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Ráno, na snídani si dáme obilnou kaši z ovsa, špaldy nebo pohanky. Zajdeme na oběd do rybí restaurace, dáme si kuřecí nebo krůtí maso. Jako dezert nebo svačinu zvolíme ovoce: jablka, ananas nebo mango. Dodržujeme pitný režim, připravíme si teplý čaj na podoporu energie, nejlépe z čerstvého zázvoru.

Vybereme oranžově-hnědou nebo žlutou.

Zajímavý kameny jsou oranžový granát, citrín.

Může se nám líbit orchidea nebo kadidlo.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LISTOPADU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.