Horoskopy

8. listopadu 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 8. listopad

Je den pohybu, cest, přemisťování, je možné i stěhování. Naladíme se na změny, máme dost energie k jejich realizaci.  Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům, volíme spíše zeleninovou stravu.

Luna ve Štíru- přibývá

symbol Roh hojnosti

Čekají nás náročné dny. Energie Štíra přináší napětí, výměnu názorů, ale i pročišťující katarzi a uvědomění si, co v životě nepotřebujeme.

Najdeme si chvíli pro sebe, ponoříme se do voní lázně, pustíme si oblíbenou zklidňující muziku, a relaxujeme. Dopřejeme si teplou lázeň s bylinkovou esencí, zapálíme svíčky, a je nám krásně…Třídíme své myšlenky, plány a cíle. Sepíšeme si, co je pro nás důležité, prioritní.

CO VÁS ČEKÁ V ROCE 2019? ČEKAJÍ VÁS VELKÉ ZMĚNY? DOZVÍTE SE JIŽ NYNÍ!

Vyzkoušíme cizokrajné recepty, jídlo můžeme náležité okořenit. Náš jídelníček by měl být vyrovnaný. Naše tělo je moudré a samo nám řekne, co mu prospívá, a naopak. Dostatečně pijeme, v zimním období především zahřívající nápoje, např. zázvorový čaj.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Vybereme bílou a modrou. Ozdobíme se šperkem s křišťálem nebo apatitem.

Může se nám líbit geránium nebo citronela.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LISTOPADU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky jídlo energie Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.