Horoskopy

15. prosince 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 15. prosinec

Náročný den. Věnujeme pozornost všemu, co děláme. Snadno podlehneme iluzím a podvodům. Nezačínáme nic nového, informace od druhých mohou být zavádějící. Neřešíme důležité peněžní transakce, nepodepisujeme smlouvy a obchodní kontrakty. Soustředíme se na pozitivní věci, klid, harmonii a řád.

Luna v Rybách - přibývá

symbol Netopýr

Podpoříme práci lymfatického systému, nejlépe manuální masáží. Věnujeme pozornost nohám v oblasti nártů, kotníků a chodidel, vhodná je reflexní masáž. Proti kolísavé náladě pomůže relaxační koupel, dobré jídlo, oblíbená kniha, film nebo muzika.

[[nid:5466643]]

Živnou energií tohoto lunární cyklu je list; připravíme si salát k obědu, pro masové typy s tuňákem, lososem nebo kuřetem. Pro vegetariány s avokádem, ananasem nebo s ořechy. Zvolit můžeme také zeleninovou polévku nebo kuřecí vývar. Jíme pomalu, máme čas, odpoledne si dáme zdravý dezert z netučného tvarohu nebo skyr.

Vybereme vodní barvy – modrou a zelenou.

Krásným kamenem je aventurín nebo apatit. Bude nám vonět neroli nebo jasmín.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V PROSINCI. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky masáž lymfatická soustava

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.