Horoskopy

29. prosince 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. prosinec

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole. Daří se nám nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne. Učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré, a co ne.

Luna ve Vahách - ubývá

symbol Ganéša

Diplomatická Luna ve Vahách nás učí být v rovnováze, máme intenzivnější vnímání světa a lidí kolem nás.

V těchto dnech pečujeme o ledviny, pomůže nám teplá koupel, masáže v oblasti bederní, cvičení. Pěstíme pleť obličeje, ale nezapomene ani na ruce. Upravujeme obočí do požadovaného tvaru. Pro psychickou pohodu zvolíme příjemné kulturní zážitky, nebo setkání s rodinou, přáteli.

[[nid:5466643]]

Při ubývající Luně lze doporučit očistné a odtučňovací procedury. Můžeme popíjet detoxikační a odvodňovací směsi. Uvaříme si brokolici, květák nebo fazole, které mají blahodárný vliv na ledviny, maso raději vynecháme. Pomohou nám také brusinky - kompot, džem nebo sušené plody.

Pozor na trhání zubů, operace v oblasti ledvin, beder, alkohol.

Elegantní kombinací je písková a bílá. Vybereme achát nebo jaspis.

Naší mysl uklidní levandule nebo meduňka.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V PROSINCI. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek
Štítky ledvina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.