Horoskopy

19. července 2018 04:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. červenec

Je konec pracovního týdne, a vládne „netopýr,“ raději se nepouštíme se do důležitých obchodů a finančních transakcí. Všemu, co musíme neodkladně udělat, věnujeme náležitou pozornost, a raději se přesvědčíme, že je opravdu všechno v pořádku

Luna ve Vahách - přibývá

Podle astromedicíny patří systém ledvin právě ke znamení Vah, je to párový orgán, proto právě toto znamení řeší nejvíce partnerské vztahy a touží po porozumění a harmonii. Pro příjemný pocit si dopřejme detoxikační medovou masáž celého těla, vhodná je také bylinková koupel a chvíle relaxace.

Po práci si naplánujeme setkání s našimi blízkými, najděme restauraci, kde je klid a nehraje tu hlasitá hudba, kde je příjemná obsluha a vkusný interiér, a především skvělá kuchyně. Důležitá je pohoda a vzájemné sdílení zážitků z celého týdne a také plánování společných aktivit.

Zkombinujeme tmavě modrou s fialovou. Může se nám líbit amazonit nebo ametyst.

Naší mysl zklidní vůně vanilky nebo chypru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.