Horoskopy

19. července 2018 04:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 19. červenec

Je konec pracovního týdne, a vládne „netopýr,“ raději se nepouštíme se do důležitých obchodů a finančních transakcí. Všemu, co musíme neodkladně udělat, věnujeme náležitou pozornost, a raději se přesvědčíme, že je opravdu všechno v pořádku

Luna ve Vahách - přibývá

Podle astromedicíny patří systém ledvin právě ke znamení Vah, je to párový orgán, proto právě toto znamení řeší nejvíce partnerské vztahy a touží po porozumění a harmonii. Pro příjemný pocit si dopřejme detoxikační medovou masáž celého těla, vhodná je také bylinková koupel a chvíle relaxace.

Po práci si naplánujeme setkání s našimi blízkými, najděme restauraci, kde je klid a nehraje tu hlasitá hudba, kde je příjemná obsluha a vkusný interiér, a především skvělá kuchyně. Důležitá je pohoda a vzájemné sdílení zážitků z celého týdne a také plánování společných aktivit.

Zkombinujeme tmavě modrou s fialovou. Může se nám líbit amazonit nebo ametyst.

Naší mysl zklidní vůně vanilky nebo chypru.

Sdílejte článek
Štítky vztah ledvina

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.