Horoskop na dnešní den dle Luny pro 10. srpen

Je před námi náročný den, konec pracovního týdne, den před Novoluním. Dle lunární magie je dnes lépe nic důležitého neřešit. Snažíme se soustředit svou mysl na pozitivní věci, plány a také si udělat čas na odpočinek, relaxaci, přátele nebo na své oblíbené koníčky.

Luna v Raku – ubývá

symbol Hydra

Račí energie se soustřeďuje do oblasti žaludku, proto si svědomitě hlídáme skladbu svého jídelníčku, dáme přednost např. tzv. dělené stravě, která nezatěžuje naše zažívání. Užíváme si klidu domova, rodiny, dětí a blízkých přátel, relaxujeme a nemyslíme na žádné starosti a problémy.

Dopřejeme si nějakou exotickou lahůdku, necháme se inspirovat východní kuchyní nebo vynikající francouzskou gastronomií, nevyhýbáme se ani dezertům a „sladkým tečkám“. Dáme si skleničku dobrého vína, které prokládáme vychlazenou nesycenou vodou.

Krásnou a něžnou kombinací je růžová a bílá. Může se nám líbit kunzit nebo měsíční kámen.

Tou pravou vůní je pro nás ambra nebo vanilka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.