Horoskop na dnešní den dle Luny pro 12. srpen

Tento den je vhodný pro cestování, zážitky a dobrodružství. Je neděle, takže si můžeme od rána užívat naplno svého času podle svých plánů. Jíme méně, abychom neztráceli energii zpracováváním jídla. Vyhneme se masu a hutným pokrmům, lepku i mléčným výrobkům.

Luna ve Lvu - přibývá

symbol Roh hojnosti

Dny radosti, zábavy, společenských setkávání, energie Lva nás povzbuzuje k aktivitám všeho druhu.

Ráno strávíme delší čas v koupelně, sprchujeme se střídavě teplou a studenou vodou, skvěle se nám rozproudí krev v celém těle. Zacvičíme si pár cviků, naplánujeme si výlet, procházku nebo návštěvu rodiny nebo přátel. Den vhodný pro úpravu vlasů, necháme si zastřihnout konečky, vlasy budou silnější.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V SRPNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Po Novoluní se snažíme nezatěžovat organismus tučným jídlem, vynecháme kávu, kořeněné pokrmy a alkohol. Zkusíme dietnější režim, a tělo se nám odvděčí přísunem energie. Volíme spíše letní, lehká a rychlá jídla, saláty, studené polévky, zeleninu a sezónní ovoce. Pijeme domácí limonády nebo chlazené bylinkové čaje.

Pozor na operace srdce, zad, cév. Energii nám dodá červená nebo žlutá barva.

Z kamenů vybereme rubelit nebo žlutý opál. Naše nervy zklidní meduňka nebo vodní meloun.

Sdílejte článek
Štítky jídlo energie pokrm Roh hojnosti

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.