Horoskop na dnešní den dle Luny pro 1. září

Silný den, kdy se zaměříme na informační pole, daří nám se nahlížet do budoucnosti, vhodné jsou meditace a modlitby. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme štědří k sobě i druhým. Vyhneme se negativním lidem, učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna v Býku - ubývá

symbol Ganéša

Přicházející energie Luny v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, kterým i my, ať chceme či ne, podléháme. Učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Energie těchto dnů je pomalejší, musíme se nutit do všeho, co je třeba udělat. Především lidem, narozeným ve znamení Býka pomůže pohyb, procvičování oblasti šíje a krční páteře, mírné předklony a záklony, otáčení krkem do všech stran. Pěstíme pokožku těla, po nároční letní sezóně to uvítá.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Můžeme vyzkoušet pestrou a také zdravou středomořskou kuchyni, se spoustou zeleniny, mořských plodů a ryb i těstovinových pokrmů a pizzy. Trávení podpoříme chlazeným šalvějovým nebo mátovým čajem. Hodně pijeme, především nesycenou vodu; dáme si i střik z bílého vína.

Pozor na operace v oblasti krční páteře, štítné žlázy, trhání zubů.

Vybereme růžovou nebo fialovou. Bude se nám líbit čaroit nebo kunzit.

Vybereme vůni chypré nebo vetiver.

Sdílejte článek
Štítky Ganéša

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.