Horoskopy

13. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. září

Necháme se vést intuicí, tělo nám samo řekne, co mu prospívá. Naše mysl je otevřená a informace, které přicházejí, jsou „čisté“. Čas přeje změnám; ale musíme si uvědomit, že chceme-li něco přijmout, musíme se něčeho vzdát. K hlubokému ponoru do našeho podvědomí pomůže lunární cyklus ve Štíru.

Luna ve Štíru - přibývá

symbol Jednorožec

V těchto dnech si uvědomíme víc než kdy jindy, co je pro nás důležité, a bez čeho se obejdeme. Mohou se objevit neshody a problémy v komunikaci s ostatními, v práci i doma.

Vyzkoušíme lidové tipy pro získávání krásy, vlasy po umytí přelijeme březovou nebo kopřivovou vodou. Na pleš aplikujeme kvalitní krémy a séra. Uděláme si čas na své koníčky a věci, které nás baví. Potřebuje chvíli pro sebe na zamyšlení o svém životě a jeho správném směřování.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Cyklus Luny ve Štíru žádá experimenty, novinky a změny i v našem jídelníčku. Luna přibývá, nepřeháníme to s příliš tučnými, kořeněnými pokrmy. Přednost dáme lehčí stravě, která příliš nezatíží náš trávící trakt a jeho práci. Samozřejmostí je přísun kvalitních nápojů, pokud možno se vyhneme přemíře alkoholu.

Nepijeme chladné nápoje, operace v oblasti močového měchýře, konečníku.

Dramatickou kombinací barev je bílá a černá. Vybereme křišťál nebo onyx.

Může se nám líbit pačuli nebo vetiver.

Sdílejte článek
Štítky nápoj

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.