Horoskop na dnešní den dle Luny pro 2. září

Symbol Krokodýla přináší napětí, měli bychom se snažit být v klidu a bránit se agresivnímu chování okolí. Prospěje nám pohyb, procházky a tříbení myšlenek, snažíme se pochopit jednání svých blízkých a odpustit jim. Nikdo z nás není dokonalý, bez chyby….

Luna v Býku – ubývá

symbol Krokodýl

Přicházející energie Luny v Býku nás zklidňuje a učí přijmout zákonitosti přírody, kterým i my, ať chceme či ne, podléháme. Učíme se dodržovat sliby, rozvíjíme smysl pro povinnost.

Znamení Býka ovládá oblast šíje, krku, štítné žlázy. Pomáhá masáž oblasti zátylku, uvolní se napětí, což se odrazí i v celkovém uvolnění těla a mysli. Je ideální čas pro všechny krášlící a vyživující kúry, které na naši pleť i vlasy působí velmi efektivně.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V SRPNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

V těchto dnech tělo méně ukládá, proto si můžeme vybírat stravu, která je i více kalorická. Polévky, hlavní jídlo i dezerty, dopřejeme si celé nedělní menu. Dostatečně pijeme, můžeme oběd zakončit něčím ostřejším nebo sklenkou kvalitního vína, piva, drinku, který máme rádi.

Bude se nám líbit lososová nebo tmavě zelená. Pěkným kamenem je rodonit nebo malachit.

Vůně moschusu nebo opia je vhodná pro dnešek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.