Horoskopy

24. září 2018 00:00

redakce Prima Ženy

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 24. září

Den harmonie, očisty a touhy po vyšším poznání. Děláme si pořádek především ve vztazích s druhými lidmi. Dnešek nepřeje pracovním aktivitám, spíše soustředění a poznávání. Přivoláváme do svého života lásku - k partnerovi, rodině, dětem. Obnovujeme sliby, které jsme dali, posilujeme spojení.

Luna v Rybách - přibývá

symbol Motýl

Vibrace Luny v Rybách přináší větší citlivost, a touhu pomáhat druhým lidem. Jsme propojenější se svou duší a neřešíme materiální záležitosti.

Cokoliv uděláme pro naše nohy, působí pozitivně. Koupele, masáže, chůze, uvolňující cvičení. Doporučuje se podpořit práci lymfatického systému - nejlépe manuální masáží. Naučíme se ovládat reflexní masáž. Existuje mnoho knih i zdravotních pomůcek, které nám pomohou vyladit na chodidlech body související s naším fyzickým tělem.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Ráno si připravíme vydatnou snídani, do misky dáme banány, med a ořechy, místo kravského mléka zkusíme kokosové nebo sojové mléko. Odpoledne a večer konzumujeme zeleninu - ledový salát s meruňkovým olejem, zklidní náš nervový systém, upraví činnost srdce a podpoří práci jater, posílí imunitu. Vhodný je olej panenský, lisovaný za studena z jader meruněk, aplikovat ho můžeme i na pleť a vlasy.

Pozor na operace v oblasti chodidel, nehtů, kotníků, psychologická vyšetření, konkurzy

Nejvhodnějšími barvami jsou světle modrá a zelená. Může se nám líbit apatit nebo akvamarín.

Vybereme vůni růže nebo myrhy.

Sdílejte článek
Štítky masáž

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.