Horoskop na dnešní den dle Luny pro 4. září

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.

Luna v Blížencích – ubývá

Symbol Medvěd

Vzdušný element přináší proměnlivost, máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Prospěje nám pohyb, protáhneme a procvičíme končetiny, především paže. V tomto cyklu jsou náchylné k onemocnění plíce, snažíme se chránit před rychlými teplotními změnami. Vhodná je masáž, plavání nebo teplá bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Živnou kvalitou je tuk, proto volíme zdravé tuky, kvalitní oleje, maso, ryby. Bezmasá strava může obsahovat tofu na všechny způsoby. Jíme saláty, semínka, ořechy a také sladkosti. Posilníme plíce odvarem z lékořice, při trávicích potížích pomůže fenykl.

Pěknou kombinací barev je fialová a zelená.

Ozdobíme se šperkem s fluoritem nebo malachitem.

Vhodnou vůní je pro dnešek levandule nebo borovice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.