Horoskop na dnešní den dle Luny pro 10. leden

Jsme napojení na Univerzum, lehce se k nám dostávají informace, naše intuice pracuje naplno. Je to celkově pozitivní den, radostný, máme se obklopit krásnými věcmi, povznášející hudbou a uměním a příjemnými lidmi. Velkou roli hrají v pozitivním vnímání také vůně – aromaterapie, voňavé svíčky, oleje a krémy, které aplikujeme na své tělo. Den vhodný pro věštby a nahlédnutí do budoucnosti.

Luna v Rybách - přibývá

symbol Jeřáb

Energie Ryb přináší vládu emocí, realita se stává šedou rutinou, přitahuje nás vše tajemné a mystické.

Znamení Ryb ovlivňuje oblast chodidel, kotníků a nártu, a také lymfatický systém. Proto je důležité věnovat pozornost právě těmto oblastem. Skvělé jsou masáže – zvláště reflexních bodů na chodidlech, a také koupele. V cyklu Ryb pečujeme i o svou duši, a dopřejeme si kulturní zážitek – koncert, poslech relaxační hudby, nebo divadlo či oblíbený film.

[[nid:5466643]]

Ve fázi přibývající Luny tělo vše ukládá, proto omezíme příjem tučné stravy, a pokud možno omezíme i sacharidy. Sladké si dopřejeme dopoledne, k obědu si můžeme dát těstoviny, večer spíše zeleninu, ledový salát, rukolu, špenát atd. Pijeme teplé nápoje, např. meduňkový nebo šalvějový čaj.

Nezatěžujeme nohy, vyhneme se chirurgickým zákrokům v oblasti kyčlí, lýtek, beder

Pěknou kombinací je světle zelená nebo žlutá. Tím pravým kamenem je citrín nebo akvamarín.

Energií nás nabije skořice, zklidní nás meduňka.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.