Horoskop na dnešní den dle Luny pro 13. leden

Náročný den, můžeme podléhat různým omylům, mít špatné sny. Je nutná očista mysli a aktivní ochrana před negacemi. Zrevidujeme svou minulost a pokusíme se poučit z chyb. V tento den je důležité nezaměřovat pozornost jen na hmotné statky a finance, protože naše potíže v této oblasti se budou zhmotňovat a násobit.

Luna v Beranu – přibývá

symbol Netopýr

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost, ale i soutěživost a impulzivnost. Měli bychom dávat pozor, kam svou energii směřujeme, jsme plni nadšení, které může brzy vychladnout.

Beraní znamení ovládá hlavu, můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrénám. Snažíme se vyhnout stresu a eliminovat kontakty s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, můžeme použít masážní pomůcky, pomáhá i studený obklad na temeni. Neunavujeme oči, omezíme vysedávání u počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na vlasy.

[[nid:5466643]]

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy, bylinkové a detoxikační čaje, nebo teplou vodu s citrónem.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy

Vybereme kombinaci zelené a červené.

Z kamenů malachit nebo granát. Naše smysly oblaží levandule nebo máta.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.