Horoskop na dnešní den dle Luny pro 14. leden

V tento lunární den se  aktivuje naše karma, rodinné vazby a otisky v naší duši.  Měli bychom si připomínat své spojení s rodovými kořeny a hledat vlastní identitu. Naše budoucnost vychází s přítomnosti a proto je nutné vyčistit a uzdravit naší minulost. Tento den je nejlepší k tomu, abychom pochopili a přijali důležité věci v našem životě. Jsme v rodinném kruhu, nasloucháme rodičům, prarodičům, sdílení s našimi blízkými, je to nejdůležitější, co d

Luna v Beranu - přibývá

symbol Fontána

Ohnivé znamení přináší energii, spontánnost ale i soutěživost a impulsivnost. Měli bychom dávat pozor, kam svojí energii směřujeme, jsme plní nadšení, které může brzy vychladnout.

Beraní znamení ovládá hlavu, proto můžeme mít sklony k bolestem hlavy, migrény, snažíme vyhnout stresu a eliminovat kontakt s problematickými lidmi. Dopřejeme si masáž hlavy, můžeme použít masážní pomůcky, pomáhá i studený obklad na temeni. Neunavujeme naše oči, omezíme vysedávání u počítače. Naše pleť skvěle absorbuje krémy, použijeme masku, zábal na obličej i vlasy.

[[nid:5466643]]

V těchto dnech konzumujeme co nejvíce ovoce a bílkovin, naše tělo je lépe zpracovává. Prospějí nám ryby, ne tučné, plodová zelenina, hrách, čočka. Můžeme si naordinovat odlehčující den, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy nebo bylinkové a detoxikační čaje, nebo teplou vodu s citrónem.

Nedoporučují se návštěvy zubaře, stříhání vlasů, holení, operace očí, mozku a hlavy

Barvy se dnes hodí červená nebo oranžová. Tím pravým kamenem je granát nebo karneol.

Vybereme geránium nebo vanilku.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.