Horoskop na dnešní den dle Luny pro 21. leden

Čeká nás zajímavý den, přinášející vzestup ženské síly a probuzení Bohyně. Užijeme si hojnost a naplnění všech potřeb duševních, duchovních i fyzických. Jsme v harmonii sami se sebou i s celým světem. Přejeme si pozitivní věci nejen pro sebe, ale i druhé, jsme v harmonii.

Luna v Raku – Úplněk 6:10 hodin

symbol Zvon

Zaměříme pozornost na očištění vztahů partnerských, ale i rodinných a přátelských. Přejeme si ochránit sebe i naše blízké. Přejeme všem klid, štěstí, lásku i zdraví. Čistíme svůj domov od negativních energií a sil v podobě vykuřování nebo silou myšlenky a pozitivní afirmace.

[[nid:5466643]]

Ve dnech Úplňku se snažíme jíst střídmě, naše tělo má sklony vše zadržovat a ukládat. Volíme lehčí stravu nebo půst. Ráno začneme tím, že si zacvičíme a připravíme si sklenici teplé vody s trochou soli a citronovou šťávou. Po celý den dodržujeme pitný program, pijeme ovocné nebo zeleninové šťávy. K obědu si dáme netučnou rybu nebo zeleninové rizoto, fazole, hrách, salát. Popíjíme meduňkový nebo třezalkový čaj, což podpoří klid naší nervové soustavy.

Z barevné škály můžeme vybrat modrou v kombinaci se zlatou.

Dnes nám budou slušet perly nebo modrý chryzokol.

Vůně zázvoru nám dodá energii, hřebíček pročistí naše dýchací cesty.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek
Štítky energie úplněk vztah RAKO

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.