Horoskop na dnešní den dle Luny pro 27. leden

Silný den, kdy se zaměříme na univerzální zákony, informační pole, meditaci a modlitbu. Vhodné je nahlížet do budoucnosti. Odpočíváme a koncentrujeme se na cíle, které jsou před námi. Jsme milí a štědří k sobě i ostatním. Vyhneme se negativním lidem, aby nepokazili pozitivní vibrace tohoto dne, a učíme se rozlišovat, co je pro nás dobré a co nám neslouží.

Luna ve Vahách – ubývá

symbol Ganéša

V zimním období ledvinám dopřejeme teplo a dostatek tekutin. Pro pocit harmonie si dopřejme úžasnou detoxikační medovou masáž celého těla, nebo se „naložíme“ do teplé koupele s bylinkami.

[[nid:5466643]]

Znamení Vah představuje v klasické astrologii oblast partnerských vztahů, které by měly být co nejharmoničtější. Setkání u jednoho stolu, ať již osobní či pracovní, je v těchto dnech namístě. Je sváteční, nedělní den, zorganizujeme setkání u jednoho stolu, v kruhu rodiny.

Zkombinujeme růžovou a šedou.

Vybereme kunzit nebo pietersit.

Svůj osobní prostor provoníme cedrem nebo gardénií.

[[nid:5612755]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.