Horoskop na dnešní den dle Luny pro 3. leden

Den, kdy se noříme do svého nitra. Uděláme si čas na revizi svých plánů, prosíme o moudrost, meditujeme a napojujeme se na vnitřní Já. V tento čas se zbavujeme iluzí, získáváme skrytá poznání, uvědomujeme si a přijímáme odpovědnost za svá rozhodnutí a činy ovlivňující náš život. Vyhneme se  alkoholu a různým povzbuzujícím látkám.

Luna ve Střelci - ubývá

symbol Žezlo

Energie těchto dnů je společenská, otevřená komunikaci a přátelům, rodině, partnerovi. Uděláme si čas na zábavu, setkání i rodinou, přáteli...

Znamení Střelce ovládá kyčle, holeně a pánev. Ti, kteří mají sedavý způsob života, pocítí intenzivněji bolesti zad a kříže. Prospějí nám protahovací a uvolňující cviky a pohyb, nejlépe chůze, při níž tělo rovnoměrně zatěžujeme. Uděláme si čas na saunu, masáž, nebo na teplou bylinkovou lázeň.

[[nid:5466643]]

Luna ubývá, můžeme si dopřát více dobrot. Jíme dostatek bílkovin, např. ryby, drůbež, nebo čočku, fazole, hrách, také ovoce, ořechy a semínka. Můžeme více kořenit i solit. Popíjíme teplé bylinkové nebo ovocné čaje, které si přisladíme medem. Kávu i čaj si můžeme osladit stevií, je přírodní a málo kalorická.

Pozor na chirurgické zásahy a operace v oblasti kyčlí, bederní páteře, holeních a stehenních kostí.

Vybereme světle modrou nebo karmínovou.

Z kamínků se nám může líbit labradorit nebo granát. Vybereme rozmarýn nebo eukalyptus.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.