Horoskop na dnešní den dle Luny pro 10. únor

Dnes máme čas, je neděle, snažíme se  koncentrovat a napojit na vyšší zdroj, na andělské, duchovní říše. Naše modlitby mají velkou sílu. Pečlivě zvážíme co si přejeme, naše přání se mohou vyplnit. Je to den síly a moci, který můžeme využít k plánování i uskutečňování cílů v našem životě.

Luna v Beranu – přibývá

symbol Žezlo

Luna je ohnivém Beranu, bráníme se stresu a dbáme na to, abychom splnili vše, co jsme slíbili. Vyhneme se tak mnoha starostem a zbytečným problémům. Dáváme pozor na smyslové orgány, nepobýváme v hlučném, zakouřeném prostředí. Uděláme si čas na vycházku do přírody.

[[nid:5612755]]

Na snídani si připravíme tvarohovou pomazánku s pažitkou, sýrem nebo vejcem. K dobrému zažívání preferujeme celozrnné pokrmy a přílohy, dopřejeme si libové hovězí maso, které nám dodá energii. V případě, že pijeme alkohol, vyhneme se tvrdému alkoholu a vínu, které ještě rozněcuje ohnivou energii a volíme raději pivo nebo míchané nápoje a koktejly.

Pěknou kombinací je červená a žlutou.

Ozdobíme se šperkem s jaspisem nebo opálem.

Může nám vonět pomeranč nebo mandarinka.

[[nid:5466643]]

Sdílejte článek
Štítky stres energie Beran

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.